Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
20 Şubat 2014
Fatih Erdoğan Ebeveynlerle Kozzy'de Buluşuyor
Sadece alışveriş değil, Anadolu Yakası’nın kültür ve sanat merkezi konumu haline de gelen Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, sosyal yaşamın odak noktası olmaya devam ediyor

Kozzy şimdi de, Rönesans Holding ve Rönesans Eğitim Vakfı tarafından Türk Eğitim Derneği işbirliğiyle kurulan TED Rönesans Koleji’nin, velilere destek olmak için düzenleyeceği Anne – Baba Destek Programı'na ev sahipliği yapacak.

Rönesans Eğitim Vakfı’nın (REV) işbirliğiyle yıl boyunca Kozzy’de gerçekleştirilecek Anne – Baba Destek Programı kapsamındaki ilk söyleşinin konuğu, Mavi Bulut Yayınları’nın Kurucusu Yazar Fatih Erdoğan olacak. 22 Şubat Cumartesi günü saat 10:00’da, Kozzy AVM’de gerçekleştirilecek toplantıya, Rönesans Holding Yönetim Kurulu, Kurumsal İletişim ve Varlık Yönetimi Grup Başkanı ve TED Rönesans Koleji Kurucu Müdürü İpek Ak katılacak. Çocuk ve Kitap Biz okumadık da ne olmadı? başlıklı söyleşide, çocukların kitap okuma alışkanlığı değerlendirilecek ve Yazar Fatih Erdoğan’la fikir alışverişi yapılacak. Erdoğan, anne ve babalardan gelecek soruları da cevaplayacak.
Araştırmacı, yenilikçi eğitim yöntem ve teknikleriyle, öğrencilerine hayat boyu süren başarının yolunu açmayı hedefleyen TED Rönesans Koleji, anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise düzeylerinde, deneyimli Türk ve yabancı öğretmenleriyle eğitim verecek. 2014-2015 yılı için anaokulundan itibaren 6. sınıf dahil öğrenci alacak kolejde; İngilizce birinci yabancı dil, İspanyolca, Almanca, Fransızca ve Rusça ise ikinci yabancı dil olarak öğretilecek.

PROGRAM
Tarih : 22 Şubat 2014 Cumartesi
Saat : 10:00 – 11:00
Yer : Kozzy AVM, Sinema Salonu / Bayar Cad. Buket Sok. No:20/1 34742 Kozyatağı / İstanbul
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 12/23 °C
İstanbul 19/24 °C
İzmir 18/29 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,6148
EURO
8,9402
IMKB
80.549
ALTIN
467,286