Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
Ege
20 Şubat 2014
Albaraka'nın İzmir'deki Şube Sayısı Altı Oldu
Dünyanın en iyi katılım bankası olma hedefi doğrultusunda şube ağını genişleten Albaraka, İzmir’de iki şube daha açtı.

Türkiye’nin dört bir yanına şube açan Albaraka İzmir’deki şube sayısını 6’ya çıkardı. Albaraka’nın İzmir Gıda Çarşısı ve Kemalpaşa şubeleri törenle hizmete girdi. İzmir Gıda Çarşı açılışına Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, Bornova Kaymakamı Kadri Candan, Albaraka Yönetim Kurulu Üyesi/Eski Başbakan Yardımcısı Ekrem Pakdemirli, İzmir Kemalpaşa Şube açılışına ise; Kemalpaşa Kaymakamı Kamuran Taşbilek ve çok sayıda davetli katıldı.

Türkiye’nin üçüncü büyük metropolü olan İzmir’de hizmet ağlarını yaygınlaştırmak istediklerini belirten Yahşi, “Bu güzel bölgenin insanına ve ekonomisine hizmet etmek için burada olmaktan dolayı kıvanç duyuyoruz. Albaraka olarak sermaye ve ortaklık yapımız kadar takip ettiğimiz ihtiyatlı yönetim politikalarımız ve mali yapımızın sağlamlığı ile sizlerin tasarruflarını güvenli bir şekilde büyütecek, işlerinizi geliştirmeniz için kaynak sağlayacağız” dedi.

İzmir’in bir liman ve ticaret kenti olduğunu hatırlatan Yahşi, “Her türlü yatırım talebini karşılayacak sanayi alt yapısına sahip olan İzmir’de, yatırımcılara kentin çeşitli bölgelerinde uygun yatırım ortamları sunulmaktadır. Söz konusu yatırım alanları limanlar, havaalanı, tren yolları sayesinde Türkiye’nin dört bir yanı ile bağlantı içerisindedir” diye konuştu.

Yahşi, dünyanın en iyi katılım bankası olma konusundaki kararlı adımlarını bu yıl da atmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 6/18 °C
İstanbul 14/19 °C
İzmir 12/23 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6626
EURO
6,5275
IMKB
80.549
ALTIN
222,078