Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
Ege
20 Şubat 2014
Albaraka'nın İzmir'deki Şube Sayısı Altı Oldu
Dünyanın en iyi katılım bankası olma hedefi doğrultusunda şube ağını genişleten Albaraka, İzmir’de iki şube daha açtı.

Türkiye’nin dört bir yanına şube açan Albaraka İzmir’deki şube sayısını 6’ya çıkardı. Albaraka’nın İzmir Gıda Çarşısı ve Kemalpaşa şubeleri törenle hizmete girdi. İzmir Gıda Çarşı açılışına Karşıyaka Kaymakamı Sadettin Yücel, Bornova Kaymakamı Kadri Candan, Albaraka Yönetim Kurulu Üyesi/Eski Başbakan Yardımcısı Ekrem Pakdemirli, İzmir Kemalpaşa Şube açılışına ise; Kemalpaşa Kaymakamı Kamuran Taşbilek ve çok sayıda davetli katıldı.

Türkiye’nin üçüncü büyük metropolü olan İzmir’de hizmet ağlarını yaygınlaştırmak istediklerini belirten Yahşi, “Bu güzel bölgenin insanına ve ekonomisine hizmet etmek için burada olmaktan dolayı kıvanç duyuyoruz. Albaraka olarak sermaye ve ortaklık yapımız kadar takip ettiğimiz ihtiyatlı yönetim politikalarımız ve mali yapımızın sağlamlığı ile sizlerin tasarruflarını güvenli bir şekilde büyütecek, işlerinizi geliştirmeniz için kaynak sağlayacağız” dedi.

İzmir’in bir liman ve ticaret kenti olduğunu hatırlatan Yahşi, “Her türlü yatırım talebini karşılayacak sanayi alt yapısına sahip olan İzmir’de, yatırımcılara kentin çeşitli bölgelerinde uygun yatırım ortamları sunulmaktadır. Söz konusu yatırım alanları limanlar, havaalanı, tren yolları sayesinde Türkiye’nin dört bir yanı ile bağlantı içerisindedir” diye konuştu.

Yahşi, dünyanın en iyi katılım bankası olma konusundaki kararlı adımlarını bu yıl da atmaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 11/22 °C
İstanbul 17/19 °C
İzmir 15/24 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,5605
EURO
10,3758
IMKB
80.549
ALTIN
510,384