Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
21 Şubat 2014
Sigorta Cini Şaşkınbakkal'da Açıldı
Türkiye’nin ilk perakende sigorta dağıtım kanalı, ING Grubu'nun yatırımı Sigorta Cini'nin yeni mağazası Bağdat Caddesi Şaşkınbakkal’da açıldı.

Türkiye’nin ilk yüz yüze sigorta marketi Sigorta Cini’nin 5. Mağazası Şaşkınbakkal Bağdat Caddesi’nde hizmete girdi. Sigorta ürünlerinin tüketiciye anlatılması için bir köprü görevi üstlenen Sigorta Cini mağazalarının sayısı 2014’te daha da artarak sektörün ve poliçe hacminin büyümesine katkı sağlayacak.

Sigorta yaptırmak isteyenler için kolay ve hızlı ulaşılabilecek alışveriş merkezleri ve caddelerde açılan Sigorta Cini mağazaları, sigorta hizmetini tüketicinin ayağına götürüyor. Sigorta Cini mağazalarında 7 farklı sigorta şirketinin kasko (kara araçları) ve trafikten (kara araçları sorumluluk) oluşan oto sigortaları, konut, zorunlu deprem sigortası, tamamlayıcı sağlık, hayat ve emeklilik, işsizlik vb. ürünleri hakkında danışmanlık hizmeti veriliyor.

Şaşkınbakkal Mağazası, Bağdat Caddesi sakinlerinin sigorta ihtiyaçlarına yönelik hizmet verecek. Sigorta Cini mağazasına uğrayan kişiler, burada sigorta uzmanlarına ücretsiz olarak danışabilecekler, kendileri ve aileleri için uygun sigorta paketini oluşturarak karşılaştırma yapabilecekler ya da mevcut sigorta poliçelerinin kapsamını ve ödeme koşullarını kıyaslama imkanı bulacaklar.

Bağdat Caddesi ve Şaşkınbakkal sakinlerine 15 Şubat Cumartesi günü eğlenceli bir açılışla merhaba diyen Sigorta Cini, mağazaya uğrayanlara çok özel hediyeler kazanma fırsatı da sundu. Açılışa katılanlar Paris seyahati ve LED TV kazanma şansı yakaladı, bando ekibinin eğlenceli müziklerine eşlik etti. Çocuklar ve yetişkinler için de birçok sürprizin olduğu açılış akşam saatlerine kadar sürdü.

İstanbul Anadolu Yakasında 2. Mağaza…
5. mağazayı açmanın heyecanını yaşayan Sigorta Cini Genel Müdürü Pieter-Bas Vos hızla büyüyen bu konsept ve yeni mağazalar için; “Biz Sigorta Cini mağazaları ile caddelerde ya da AVM’lerde alışveriş sırasında sigorta ürünlerinin de satın alınabileceği bir hizmet kanalı oluşturduk. Diğer mağazalarımızda olduğu gibi Şaşkınbakkal mağazamıza da uğrayan müşterilerimiz, karmaşık poliçeler ve evraklarla uğraşmayacak. Özel bir eğitimden geçen uzmanlarımız mağazalarımızda gayet basit, anlaşılır ve kafaları karıştırmayan bir anlatım ile müşterilerimizin ihtiyaçlarının analizini yapıyor ve Sigorta Cini ile anlaşmalı sigorta şirketlerinin ürünlerini karşılaştırmalı olarak sunuyor.

Uzun vadede hedefimiz çok sayıda Sigorta Cini mağazası ile bu hizmeti tüm Türkiye’ye yaymak ve sigortacılığa hizmet standardı getirmek. Sigorta Cini bu hizmet yapılanmasıyla 5 ayda pazarı büyüten aktif bir oyuncu haline geldi. Çünkü sıcak alışverişin olduğu lokasyonlarda doğrudan tüketiciye ulaşıyoruz ” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 12/23 °C
İstanbul 19/24 °C
İzmir 18/29 °C
PİYASALAR
DOLAR
7,6148
EURO
8,9402
IMKB
80.549
ALTIN
468,460