Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
21 Şubat 2014
Total Bursa'da Fen ve Teknoloji Odası Açtı
Akaryakıt sektörünün öncü kuruluşu Total Oil Türkiye, Eğitime Destek Projesi kapsamında Fen ve Teknoloji odası açılışlarına devam ediyor.

Sosyal sorumluluk projelerine her yıl yenisini ekleyen Total Oil Türkiye, Fen ve Teknoloji odası açılışları ile eğitime destek vermeye devam ediyor. 2013- 2014 eğitim öğretim yılının ilk yarısında; Bolu, Sakarya, Kocaeli’de gerçekleştirdiği Fen ve Teknoloji odası açılışlarından sonra ikinci yarıyılda, ikinci olarak Bursa’da gerçekleştirdiği Fen ve Teknoloji odası açılışı ile eğitimi desteklemeye devam ediyor.

Total Oil Türkiye, eğitime destek projesi kapsamında TOÇEV ile birlikte 9 köy okulunun yenilenmesi ve 2013 yılında Fen ve Teknoloji odası projelerine imza attı. Günebakan projesi kapsamında devam eden Fen ve Teknoloji odası açılışları ile Total Oil Türkiye, 2013 - 2014 eğitim öğretim yılında toplamda 10 okula Fen ve Teknoloji odası armağan ederek eğitime önemli bir katkı sağlamayı hedefliyor.

Proje kapsamında 2014 yılının ikinci Fen ve Teknoloji Odası, Bursa Yıldırım Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu’nda 17 Şubat 2014’te İlçe Milli Eğitim Müdürü Sebahattin Gençel, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Kemal Ünal’ın katılımıyla açıldı. 571 öğrencisi bulunan ortaokulda; teknolojik imkanlarla hazırlanan odalarda öğrenciler en yeni deneyleri yapma, fen ve teknoloji konusunda eğitimlerini pekiştirme imkanı bulacaklar. Gerekli teçhizatlardan odanın kullanım alanlarının yenilenmesine kadar bütünüyle yeniden hazırlanan odalar daha aydınlık bir Türkiye için önemli bir adım olarak göze çarpıyor.

Fen ve Teknoloji odası açılışında konuşma yapan Total Oil Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Elif Birkan: “Total olarak eğitim alanında birçok proje yürütüyoruz. Bir yandan Sokakta İlk Adımlar projesi ile çocuklarımıza trafik eğitimi verirken diğer yandan ise Total Eğitime Destek projesi ile birçok okulumuzun eksiklerini gideriyoruz. Total olarak ülkemizden aldığımızı ülkemizin çocuklarına yani ülkemizin geleceğine yatırım yaparak borcumuzu ödüyoruz. Daha aydınlık yarınlar için öğrencilerin iyi şartlarda eğitim alması gerektiğinin farkında olup eğitim için gereken teknolojiyle hazırlanmış sınıflar elde etmek için elimizden gelen her şeyi yapmak istiyoruz. Fen ve Teknoloji odası açılışlarımız geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda da devam ediyor. Bu projenin asıl önemi ise Total’in inovasyona ve teknolojiye olan yatırımı olarak görüyoruz. 2007’den bu yana projemiz kapsamında toplam 9 ilde okul yeniledik. Total Eğitime Destek projemizin 2014 yılındaki bu önemli durağında, şirket olarak inovasyona verdiğimiz öneme paralel olarak, ortaokullarda Fen Teknoloji Odaları kurmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Emeği geçen herkesi gönülden kutluyor destekleri için teşekkür ediyorum. Total olarak önümüzdeki yıllarda da eğitime destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Fen ve Teknoloji odası açılışlarına devam eden Total Oil Türkiye, 2013 – 2014 eğitim öğretim yılının ikinci yarısında toplamda 7 okula Fen ve Teknoloji Odası açacak. 2013 – 2014 eğitim öğretim yılının ilk yarısında; Bolu, Sakarya, Kocaeli’nde 3 okulda 1717 öğrencinin yararlanacağı Fen Teknoloji Odası açtı.


 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/9 °C
İstanbul 9/11 °C
İzmir 6/16 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,4738
EURO
6,1921
IMKB
80.549
ALTIN
212,223