Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
21 Şubat 2014
Viking’ten Yılın Duet’i
Viking Temizlik ve Kozmetik A.Ş., sektörde bir ilki gerçekleştirerek, hem kadınları hem de erkekleri mutlu edecek “unisex” kokulu konsantre çamaşır yumuşatıcısı üretti.

Deterjan ve kozmetik sektörünün öncüleri arasında yer alan Viking Temizlik ve Kozmetik A.Ş., yeni çamaşır yumuşatıcısı ile bir ilke daha imza atıyor. Sektörde 35. yılını dolduran firma, tüketici beklentileri doğrultusunda geliştirdiği Viking Duet ile kadın ve erkeğin ortak kokusunu yarattı.

Titiz kadınların çamaşırda vazgeçilmezi olan yumuşatıcılar, hep kadın ruhuna hitap eden parfüm kokuları ile ön plana çıktı. Viking ise kadın erkek çocuk tüm tüketicilerin ihtiyacını öngörerek herkesi mutlu eden bir ürün geliştirdi. Duet’ in eşsiz esansı dünyaca ünlü bir parfümör tarafından yaratıldı. Ayrıca ürün sürtünme ile tekrar ortaya çıkan mikrokapsül teknolojisini barındırıyor. Pazarlama ve İletişim Grup Müdürü Gökçe Hatipoğlu, “Erkeklerin ve kokuya hassas bayanların piyasadaki yumuşatıcıların ağır kokularından şikayet etmesinden yola çıkarak yarattığımız Viking Duet’ in sloganı, ‘kokusu herkesi mutlu eder.’ Büyüyen konsantre çamaşır yumuşatıcı pazarında; sensitive, fashion ve beauty varyantlarımız ile pazarın üzerinde büyüme gerçekleştirdik. 2014 yılına da yumuşatıcı raflarına şıklık getirecek çok niş bir ürünle giriyoruz. Viking Duet, tek kapak kullanımı ile sağlanan üstün yumuşatma etkisinin yanı sıra, kokuyu canlı tutan mikrokapsül etkili özel parfümüyle çiftler arasındaki uyumun da yansıması olacak. Viking olarak konsantre ürünlerle çevreyi ve doğayı koruma vizyonumuzu da devam ettireceğiz” dedi.

720 ml ve 1500 ml’lik ambalajla tüketiciye sunulan Viking Duet, ünlü bir ismin yer alacağı reklam kampanyasıyla da ses getirecek.

Viking ile Keyifli Temizlik…
Kuruluşu 1970’li yıllara dayanan Viking Temizlik ve Kozmetik A.Ş., İzmir Kemalpaşa’da kurulan 53.000 m²’lik Avrupa standartlarındaki tam otomasyonlu üretim sistemine sahip tesislerinde üretim yapıyor. “Keyifli Temizlik” sloganı ile faaliyetlerini yürüten firmanın perakende, ihracat, private label (özel üretim) ve ev dışı tüketim olmak üzere 4 farklı satış kanalı bulunuyor. 2006 yılında Vikipack Plastik ve Kimya A.Ş.’yi kurup ambalaj ihtiyacını da kendi bünyesinde karşılayarak entegre bir yapıya dönüşen Viking A.Ş., temizlik malzemesi üretiminde en önemli girdi olan ve ağırlıklı ithalat yoluyla karşılanan hammadde üretimini Türkiye’de gerçekleştirmek için yeni bir şirket olan Avcı Kimya San. ve Tic. A.Ş.’yi de 2013 Ekim ayında kurdu. 367 kişilik istihdamı olan firmanın Sailor Viking markası altında ihracat yaptığı ülke sayısı ise 55.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/21 °C
İstanbul 17/27 °C
İzmir 15/30 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,1290
EURO
6,8258
IMKB
80.549
ALTIN
251,985