Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
21 Şubat 2014
Viking’ten Yılın Duet’i
Viking Temizlik ve Kozmetik A.Ş., sektörde bir ilki gerçekleştirerek, hem kadınları hem de erkekleri mutlu edecek “unisex” kokulu konsantre çamaşır yumuşatıcısı üretti.

Deterjan ve kozmetik sektörünün öncüleri arasında yer alan Viking Temizlik ve Kozmetik A.Ş., yeni çamaşır yumuşatıcısı ile bir ilke daha imza atıyor. Sektörde 35. yılını dolduran firma, tüketici beklentileri doğrultusunda geliştirdiği Viking Duet ile kadın ve erkeğin ortak kokusunu yarattı.

Titiz kadınların çamaşırda vazgeçilmezi olan yumuşatıcılar, hep kadın ruhuna hitap eden parfüm kokuları ile ön plana çıktı. Viking ise kadın erkek çocuk tüm tüketicilerin ihtiyacını öngörerek herkesi mutlu eden bir ürün geliştirdi. Duet’ in eşsiz esansı dünyaca ünlü bir parfümör tarafından yaratıldı. Ayrıca ürün sürtünme ile tekrar ortaya çıkan mikrokapsül teknolojisini barındırıyor. Pazarlama ve İletişim Grup Müdürü Gökçe Hatipoğlu, “Erkeklerin ve kokuya hassas bayanların piyasadaki yumuşatıcıların ağır kokularından şikayet etmesinden yola çıkarak yarattığımız Viking Duet’ in sloganı, ‘kokusu herkesi mutlu eder.’ Büyüyen konsantre çamaşır yumuşatıcı pazarında; sensitive, fashion ve beauty varyantlarımız ile pazarın üzerinde büyüme gerçekleştirdik. 2014 yılına da yumuşatıcı raflarına şıklık getirecek çok niş bir ürünle giriyoruz. Viking Duet, tek kapak kullanımı ile sağlanan üstün yumuşatma etkisinin yanı sıra, kokuyu canlı tutan mikrokapsül etkili özel parfümüyle çiftler arasındaki uyumun da yansıması olacak. Viking olarak konsantre ürünlerle çevreyi ve doğayı koruma vizyonumuzu da devam ettireceğiz” dedi.

720 ml ve 1500 ml’lik ambalajla tüketiciye sunulan Viking Duet, ünlü bir ismin yer alacağı reklam kampanyasıyla da ses getirecek.

Viking ile Keyifli Temizlik…
Kuruluşu 1970’li yıllara dayanan Viking Temizlik ve Kozmetik A.Ş., İzmir Kemalpaşa’da kurulan 53.000 m²’lik Avrupa standartlarındaki tam otomasyonlu üretim sistemine sahip tesislerinde üretim yapıyor. “Keyifli Temizlik” sloganı ile faaliyetlerini yürüten firmanın perakende, ihracat, private label (özel üretim) ve ev dışı tüketim olmak üzere 4 farklı satış kanalı bulunuyor. 2006 yılında Vikipack Plastik ve Kimya A.Ş.’yi kurup ambalaj ihtiyacını da kendi bünyesinde karşılayarak entegre bir yapıya dönüşen Viking A.Ş., temizlik malzemesi üretiminde en önemli girdi olan ve ağırlıklı ithalat yoluyla karşılanan hammadde üretimini Türkiye’de gerçekleştirmek için yeni bir şirket olan Avcı Kimya San. ve Tic. A.Ş.’yi de 2013 Ekim ayında kurdu. 367 kişilik istihdamı olan firmanın Sailor Viking markası altında ihracat yaptığı ülke sayısı ise 55.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/4 °C
İstanbul 4/9 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3538
EURO
6,0654
IMKB
80.549
ALTIN
214,302