Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
Ege
21 Şubat 2014
Liseliler Kendini/Kentini Keşfediyor Projesi İzmir’de
Lise öğrencilerinin geleceklerini özgürce hayal etmelerini ve yaşadıkları kentin kültür ve sanat yaşamına ait fikirler üretmelerini amaçlayan Liseliler Kendini Kentini Keşfediyor projesinin bu yıl 8. si gerçekleştiriliyor.

İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi, Sanat ve Kültür Yönetimi Bölümleri tarafından düzenlenen Liseliler Kendini/Kentini Keşfediyor projesi 22 Şubat Cumartesi günü İzmir’de başlıyor.

Yedi yıldır kendilerine ve kentlerine dair hayallerini, isteklerini farklı kavramlar çerçevesinde dile getiren lise öğrencileri, bu yıl Hayal-et liseli, Hayalet olma konusu üzerine paylaşımlarda bulunacaklar. Kendini keşfet etabında başkalarının değil, kendi istedikleri yere gitmek isteyen öğrenciler yolculuk için rotalarını belirleyecekler. Kentini keşfet etabında ise yaşadıkları kent için bir kültür ve/veya sanat projesi yazacaklar.

Proje kapsamında başarılı bulunan öğrenciler İstanbul Bilgi Üniversitesi'nin ilgili bölümlerinde %100 burslu okuma imkanı yakalayacaklar.

Tarih: 22 Şubat 2014 Cumartesi
Yer: İzmir Tarihi Havagazı Fabrikası
Saat: 10:30-16:00

 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 11/22 °C
İstanbul 17/20 °C
İzmir 15/24 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,5471
EURO
10,3629
IMKB
80.549
ALTIN
511,283