Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
Ege
21 Şubat 2014
Bornova'ya Yeni Fizik Tedavi Ünitesi
İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi’nin Bornova Semt Polikliniği'nde bulunan Fizik Tedavi Ünitesi 19 Şubat 2014 Salı günü Bornova da açıldı.

Törene İzmir Kuzey KHB Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Nuri DİLEK, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uz.Dr.Mustafa KIRLANGIÇ, Mali Hizmetler Başkanı Abdullah KÖRÜKÇÜ, Bornova Kaymakamı Dr. Kadri CANAN, Bornova Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr. Birol DURUKAN, sağlık çalışanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ornova Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr.Birol DURUKAN; Fizik Tedavi Ünitesi’nin aynı anda 17 hastaya hizmet verebilecek kapasitede olduğunu, 8 Elektroterapi ve 1 Rehabilitasyon odasının bulunduğunu ifade ederek, yıllık 2500 ile 3000 civarında hastaya hizmet vereceklerini öngördüklerini söyledi. DURUKAN, Semt Polikliniğinde verilen farklı hizmetler ve yeni açılacak birimler hakkında da bilgi verdikten sonra çalışmalarında her türlü desteği gösteren İzmir Kuzey KHB Genel Sekreterliğine, Bornova Kaymakamına, yerel yönetim ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkürlerini sundu.

İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Nuri DİLEK ise konuşmasında Fizik Tedavi Ünitesi’nde kendi imkanlarıyla yaptıkları yenileme çalışmaları için hastane yöneticisi ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek, özellikle fizik tedaviye ihtiyacı olan vatandaşların bu alandaki eksikliğinin giderilmiş olmasından ve halkımıza böyle bir hizmetin ulaştırılmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Bornova Kaymakamı Dr. Kadri CANAN' nın "Ülkemiz sağlık alanında hızlı bir şekilde ilerledi ve 2012 yılında başlayan sağlık güvencesiyle beraber çağ atladı. Bu alanda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum" sözlerinin ardından Fizik Tedavi Ünitesi'nin açılışı gerçekleştirilerek çok sayıda vatandaş ile birlikte gezildi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/11 °C
İstanbul 6/13 °C
İzmir 5/16 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3320
EURO
6,0605
IMKB
80.549
ALTIN
213,196