Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
Ege
21 Şubat 2014
Bornova'ya Yeni Fizik Tedavi Ünitesi
İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi’nin Bornova Semt Polikliniği'nde bulunan Fizik Tedavi Ünitesi 19 Şubat 2014 Salı günü Bornova da açıldı.

Törene İzmir Kuzey KHB Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Nuri DİLEK, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uz.Dr.Mustafa KIRLANGIÇ, Mali Hizmetler Başkanı Abdullah KÖRÜKÇÜ, Bornova Kaymakamı Dr. Kadri CANAN, Bornova Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr. Birol DURUKAN, sağlık çalışanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ornova Devlet Hastanesi Başhekimi Uz.Dr.Birol DURUKAN; Fizik Tedavi Ünitesi’nin aynı anda 17 hastaya hizmet verebilecek kapasitede olduğunu, 8 Elektroterapi ve 1 Rehabilitasyon odasının bulunduğunu ifade ederek, yıllık 2500 ile 3000 civarında hastaya hizmet vereceklerini öngördüklerini söyledi. DURUKAN, Semt Polikliniğinde verilen farklı hizmetler ve yeni açılacak birimler hakkında da bilgi verdikten sonra çalışmalarında her türlü desteği gösteren İzmir Kuzey KHB Genel Sekreterliğine, Bornova Kaymakamına, yerel yönetim ve sivil toplum kuruluşlarına teşekkürlerini sundu.

İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Prof. Dr. Osman Nuri DİLEK ise konuşmasında Fizik Tedavi Ünitesi’nde kendi imkanlarıyla yaptıkları yenileme çalışmaları için hastane yöneticisi ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek, özellikle fizik tedaviye ihtiyacı olan vatandaşların bu alandaki eksikliğinin giderilmiş olmasından ve halkımıza böyle bir hizmetin ulaştırılmasından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Bornova Kaymakamı Dr. Kadri CANAN' nın "Ülkemiz sağlık alanında hızlı bir şekilde ilerledi ve 2012 yılında başlayan sağlık güvencesiyle beraber çağ atladı. Bu alanda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum" sözlerinin ardından Fizik Tedavi Ünitesi'nin açılışı gerçekleştirilerek çok sayıda vatandaş ile birlikte gezildi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 11/22 °C
İstanbul 17/20 °C
İzmir 15/24 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,5435
EURO
10,3611
IMKB
80.549
ALTIN
511,333