Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
22 Şubat 2014
Türkiye Finans’tan Ordulu İşletmelere Destek
Türkiye Finans, işletmelere avantajlı komisyon ve uygun kar oranları sunmak amacıyla Ordu Ticaret Sanayi Odası (OTSO) ve Ordu Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (Ordu ESOB) ile özel protokoller imzaladı.

Türkiye Finans, OTSO ve Ordu ESOB ile 20 Şubat Perşembe günü iki ayrı protokole imza attı. İmza törenlerinde OTSO Başkanı Servet Şahin, Ordu ESOB Başkanı Aydın Bostancıoğlu, Türkiye Finans Karadeniz Bölge Müdürü Şefik Gündoğdu, Türkiye Finans İşletme Bankacılığı Müdürü Salih Öten, Türkiye Finans Ordu Şube Müdürü Yusuf Aker ile Oda ve Birlik üyeleri bir araya geldi.

Türkiye Finans’ın Ordu’da yerleşik ticari işletmelere kaynak sağlamak üzere imzaladığı protokoller, işletmeler için önemli ekonomik değer ve destek sağlayacak. Oda ve Birlik üyeleri finansman ihtiyaçlarını Türkiye Finans’ın özel olarak belirlediği avantajlı komisyon ve uygun kar oranlarıyla karşılayabilecek.

Ordu’da katılım bankacılığının adresi Türkiye Finans

Türkiye Finans, OTSO ve Ordu ESOB üyelerinin ekonomik açıdan gelişmelerine yönelik faaliyetlere destek olacak. Üyelerin ekonomiye sağladığı katkıyı ve rekabet gücünü artırmak amacıyla ihtiyacı olan hammadde, ticari mal, makine-teçhizat, taşıt, gayrimenkul ve bilgisayar gibi emtia alımları başta olmak üzere pek çok ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik işbirlikleri yapacak.

 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/11 °C
İstanbul 6/13 °C
İzmir 5/16 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3320
EURO
6,0605
IMKB
80.549
ALTIN
213,196