Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
22 Şubat 2014
Türkiye Finans’tan Ordulu İşletmelere Destek
Türkiye Finans, işletmelere avantajlı komisyon ve uygun kar oranları sunmak amacıyla Ordu Ticaret Sanayi Odası (OTSO) ve Ordu Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği (Ordu ESOB) ile özel protokoller imzaladı.

Türkiye Finans, OTSO ve Ordu ESOB ile 20 Şubat Perşembe günü iki ayrı protokole imza attı. İmza törenlerinde OTSO Başkanı Servet Şahin, Ordu ESOB Başkanı Aydın Bostancıoğlu, Türkiye Finans Karadeniz Bölge Müdürü Şefik Gündoğdu, Türkiye Finans İşletme Bankacılığı Müdürü Salih Öten, Türkiye Finans Ordu Şube Müdürü Yusuf Aker ile Oda ve Birlik üyeleri bir araya geldi.

Türkiye Finans’ın Ordu’da yerleşik ticari işletmelere kaynak sağlamak üzere imzaladığı protokoller, işletmeler için önemli ekonomik değer ve destek sağlayacak. Oda ve Birlik üyeleri finansman ihtiyaçlarını Türkiye Finans’ın özel olarak belirlediği avantajlı komisyon ve uygun kar oranlarıyla karşılayabilecek.

Ordu’da katılım bankacılığının adresi Türkiye Finans

Türkiye Finans, OTSO ve Ordu ESOB üyelerinin ekonomik açıdan gelişmelerine yönelik faaliyetlere destek olacak. Üyelerin ekonomiye sağladığı katkıyı ve rekabet gücünü artırmak amacıyla ihtiyacı olan hammadde, ticari mal, makine-teçhizat, taşıt, gayrimenkul ve bilgisayar gibi emtia alımları başta olmak üzere pek çok ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik işbirlikleri yapacak.

 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 16/34 °C
İstanbul 21/29 °C
İzmir 22/35 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8596
EURO
7,7623
IMKB
80.549
ALTIN
397,185