Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
22 Şubat 2014
Defne Koz Tasarımları Alldesign 2014'te
Tasarımcı Defne Koz tarafından SAMET için tasarlanan ELA Elastik Menteşe Kapağı, tasarım sektörünün Türkiye’deki ilk B2B platformu Alldesign İstanbul 2014’te tasarımcılardan tam not aldı.

Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası SAMET ile tasarımcı Defne Koz & Marco Susani işbirliğinin sonucu olan menteşe kapak sistemi ELA Elastik Menteşe Kapağı, Alldesign Uluslararası 3.Tasarım Konferansları ve Yaratıcı Endüstriler Fuarı’nda tasarımcılarla buluştu. 21-22 Şubat tarihleri arasında Hilton Convention & Exhibition Center’da gerçekleşen uluslararası etkinlikte, ELA Elastik Menteşe Kapağı, tüm tasarımcıların ilgi odağı oldu.

Yerli ve yabancı tasarımcılar ve üreticiler ile tasarım endüstrisini, satın alma, Ar-Ge, pazarlama temsilcilerini buluşturan Türkiye’deki ilk B2B platformu olan Alldesign 2014 fuarında sergilenen ürünler arasında başrolde Defne Koz & Marco Susani imzalı ELA Elastik Menteşe Kapağı vardı. Türkiye'de lider, dünyanın sayılı mobilya aksesuar markalarından biri olan SAMET standında, Alman Tasarım Konseyi tarafından İç Mekân İnovasyon Ödülü’ne ve ürün tasarımı ile IF DESIGN Ödülü’ne layık görülen ELA’nın yanı sıra Defne Koz tasarımlı Duolift ve Monolift Kalkar Kapak Sistemleri de fuar katılımcılarının büyük ilgisini topladı.

Tasarım dünyasını buluşturan Alldesign 2014’te yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten SAMET Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ufuk Kızıltan; “SAMET olarak inovatif yaklaşımımızla sektördeki yerimizi daha da sağlamlaştırmayı hedefliyor, çalışmalarımızı uluslararası bir marka olma iddiasıyla yürütüyoruz. Günümüzde kullanıcılar, artık sadece kaliteli değil; estetik, farklılık ve renk arıyor. Bu talebi en üst düzeyde karşılamak için dünyaca ünlü Tasarımcı Defne Koz ile işbirliği yaptık. Bu noktada çok doğru bir adım attığımızı da belirtmeliyim. Defne Koz’un değerli emekleriyle tasarlanan ELA Elastik Menteşe Kapağı ile birlikte SAMET’in yenilikçi vizyonu, dünyada son derece prestijli ödüllerle tescilleniyor. SAMET olarak uluslararası bir marka olma iddiasıyla çıktığımız bu yolda Defne Koz ile 2014 yılında da farklı ürünlerimizi kullanıcılara sunmanın heyecanını yaşıyoruz.” dedi.
Yenilikçi yaklaşımını yansıtan ürünleriyle dikkat çeken ve sektörün ilk 6 global oyuncusu arasında yer alan SAMET, İtalya, Almanya ve Rusya’daki showroom’ları ile uluslararası tasarım dünyasına da ulaşıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/25 °C
İstanbul 17/22 °C
İzmir 16/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6250
EURO
6,4525
IMKB
80.549
ALTIN
222,169