Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
22 Şubat 2014
Çöps Çetesi, Zorlu Center AVM'de
4-10 yaş arası çocuklar arasında çok sevilen bir oyuncak serisi olan Çöps Çetesi 1-9 Mart tarihleri arasında Zorlu Center AVM’de çocuklarla buluşacak.

1-9 Mart tarihleri arasında Zorlu Center’ı ziyaret eden minikler, Çöps Müzesi’nde Çöps Dünyası’nı yakından görme fırsatı yakalayacak.

Dev bir çöp kamyonunun içerisinde dolaşarak oyun oynayan, Çöps karakterleriyle tanışan çocukları, dışarı çıktığında da farklı bir sürpriz bekleyecek. Geri dönüşümün önemini vurgulamak ve çöp ayrıştırmanın doğaya katkısını anlatmak için için hazırlanan çok özel bir oyun alanı yer alacak.

Çöps karakterlerini ayrıştırarak, doğru çöp bidonları ile eşleştirme üzerine dayalı bu oyunda plastik, cam, kağıt ve metal Çöps karakterlerini, doğru çöp bidonuna en kısa sürede dağıtmaya çalışan çocuklar geri dönüşüm sertifikası ve sürpriz Çöps hediyeleri kazanacak.

Kurtlu Elma, Kızıl Kurtçuk ve Mavi Sinek maskotlarının da eşlik edeceği aktivitede çocuklar bir yandan eğlenirken bir yandan da geri dönüşümü öğrenecek. Türkiye dağıtımı Giochi Preziosi tarafından yapılan Çöps Çetesi’nin, Zorlu Center AVM’deki çocuk etkinliği, 1-9 Mart tarihleri arasında, Boğaz Katı Zincirlikuyu girişinde 12:00-19:00 saatleri arasında yapılacak.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 8/25 °C
İstanbul 16/22 °C
İzmir 11/25 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,3566
EURO
10,1202
IMKB
80.549
ALTIN
500,579