Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
22 Şubat 2014
18. Anaokulu Şanlıurfa'da Açıldı
Çocuklar Gülsün Diye Derneği 18. Anaokulunu Aqua Florya AVM ile birlikte gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Şanlıurfa'nın Harran İlçesine bağlı Akkuş Köyü'nde açtı.

Gülben Ergen’in kurucusu ve başkanı olduğu Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile Aqua Florya AVM'nin ortaklaşa yürüttüğü proje kapsamında yapımı gerçekleşen Çocuklar Gülsün Diye - Arif Burak Balduk anaokulu, 22 Şubat 2014 Cumartesi günü yapılan açılış töreniyle eğitim hayatına başladı.

Daha önce Trabzon, İstanbul, Mardin, Tokat, Erzurum, Sinop, Hatay, Aydın, Zonguldak, Van, Sivas, Manisa, Çanakkale, Kars ve Tekirdağ'da anaokulları açan Çocuklar Gülsün Diye Derneği bu kez Şanlıurfa'nın Harran İlçesindeki Akkuş Köyü'nde açtı.

Proje kapsamında Aqua Florya AVM’den alışveriş yapan ziyaretçilerin katıldığı çekilişte, kazanan talihlinin ismi okula armağan edildi. Çocuklar Gülsün Diye Arif Burak Balduk Anaokulu’nun açılış törenine Urfa Vali Vekili Ramazan Seçilmiş, Çocuklar Gülsün Diye Derneği Başkanı Gülben Ergen, Yardımcısı Elvan Oktar, İstanbul Akvaryum Genel Müdürü Sami Milli ve Aqua Florya AVM Genel Müdür Yardımcısı Ece Yamaç katıldı.

Tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başladı. Anaokuluna ismini veren Makbule Balduk "Öncelikle Aqua Florya AVM'ye böyle bir kampanya başlattığı ve katılmamıza vesile olduğu için çok teşekkür ediyorum. Çocuklar Gülsün diye derneği adına Gülben Ergen'e bana böyle bir şansa ortak olmamı sağladıkları için ayrıca çok teşekkür ediyorum. Hayatım boyunca bundan daha güzel bir hediyeye sahip olamam, anaokulun ismini bir buçuk sene önce kaybettiğim eşim Arif Burak Balduk ömür boyu bu okulla yaşasın diye onun adını veriyorum " dedi.

Urfa Vali Vekili Ramazan Seçilmiş ise “18. anaokulunun Urfa'da açılmış olması beni ve tüm Urfalıları çok mutlu etti. Okulun yapımına başlanmasından, açılışına kadar katkısı olan, başta Gülben Ergen'e ve tüm ekip arkadaşlarına, projeyi hayata geçiren Aqua Florya AVM'ye ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

İstanbul Akvaryum Genel Müdürü Sami Milli konuşmasında; Öncelikle Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile gerçekleştirdiğimiz bu anlamlı projenin Harran'ın Akkuş Köyüne hayırlı olmasını diliyorum. Aqua Florya AVM ailesi olarak yılbaşında misafirlerimize pahalı bir hediye yerine ömür boyu yaşayacak ve sosyal sorumluluk değeri taşıyacak bir hediye vermek istedik ve Çocuklar Gülsün Diye Derneği Başkanı Gülben Ergen ile böyle bir projede buluştuk. Bugün de bu projeyi gerçek sahiplerine teslim ediyoruz. Bu projede emeği geçen başta yatırımcılardan İstanbul Akvaryum olmak üzere Aqua Florya Yönetimine, Jones Lang LaSalle ve tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi.

Çocuklar Gülsün Diye Derneği Başkanı Gülben Ergen ise Urfa’nın Akkuş Köyüne gelmiş olmaktan çok mutlu olduğunu belirterek, bu mutluluğa destek olan Aqua Florya Yönetimine teşekkürlerini iletti. Yeni açılan anaokulunu Harran Akkuş Köyü’nün annelerine emanet eden Ergen, ve kız çocuklarının da aynı şekilde eğitim alması gerektiğini vurguladı.

Açılış töreninin ardından Milli Eğitim Bakanlığı’na bağışlanan okul, 100 öğrenciye okul öncesi eğitim olanağı sunacak kapasiteye sahip. Okulun inşaatının yanı sıra oyun parkı Çocuklar Gülsün Diye Derneği kahramanları tarafından karşılandı. İç donanım malzemelerinin okula ulaştırılmasında Yurtiçi Kargo taşıma sponsoru olarak destek verirken, Dedeman Otel de konaklama sponsoru olarak destek verdi. Faber Castell de okulun kırtasiye ihtiyaçlarını karşıladı.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/11 °C
İstanbul 6/13 °C
İzmir 5/16 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3320
EURO
6,0605
IMKB
80.549
ALTIN
213,196