Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
22 Şubat 2014
En İyi Müşteri Hizmetleri Ödülü OPET'in
OPET, iş dünyasının performansını değerlendiren Uluslararası Stevie Ödülleri’nde En İyi Müşteri Hizmetleri ve Müşteri Hizmetlerinde İnovasyon alanında iki ödüle layık bulundu.

Türkiye’de akaryakıt sektöründe sekiz yıldır üst üste Müşteri Memnuniyeti En Yüksek Marka unvanını koruyan ve yeni nesil müşteri memnuniyetindeki iddiasını Kusursuza Yolculuk sloganı ile sürdüren OPET’e, Uluslararası Stevie Ödülleri’nden iki ödül daha geldi. Satış ve Müşteri Hizmetleri alanında düzenlenen 8’inci Stevie Ödülleri’nde 260 kişiden oluşan bir jüri değerlendirme yaptı. En İyi Müşteri Hizmetleri Departmanı kategorisi ile ‘Müşteri Hizmetlerinde İnovasyon’ kategorisinde 1500’ün üzerinde başvuru arasından, OPET iki ayrı ödüle layık bulundu. Las Vegas’ta yapılan törende, OPET Pazarlama ve İletişimden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Timuçin Güler ödülü Stevie Awards Başkanı Michael P. Gallagher’ın elinden aldı.

Törenin ardından bir açıklama yapan Güler, şunları söyledi: “Sektörümüzde tüketicinin en memnun kaldığı marka olarak müşteri beklentilerini anlamaya çalışmak, talepleri ve olası şikayetleri önceden tahmin etme kabiliyetinde olmak bize başarıyı getiriyor. Kusursuza Yolculuk prensibimiz; OPET çağrı merkezi hizmetleri, istasyon hizmetleri ve online hizmetlerden oluşan koşulsuz memnuniyet anlayışımız ile öne çıkıyor. OPET Çağrı Merkezimiz 7/24 hizmet sunarak tüm çağrıları titizlikle değerlendiriyor ve eksiksiz teknik altyapısı ile çözüm üretiyor. Müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun kalıp kalmadığını öğrenip, görüş ve yorumlarını kayıt altına alıyoruz ve bu bilgileri değerlendiriyoruz. OPET’in tüm istasyonları; ürün ve hizmet kalitesi, istasyon düzeni, güleryüzlü ve güvenilir bir ortam sunulması, Temiz Tuvalet Kampanyası kapsamında hijyenik tuvaletleri ve engelli tuvaletleri ile yüksek standartlara sahip. Bu standartlarımızı korumak ve daha da yükseltmek için sürekli denetim yapıyoruz. Tüm bayi ağımıza ve çalışanlara düzenli olarak hizmet odaklı eğitimler veriyoruz. Müşteri memnuniyetinde birinciliği kalıcı hale getiren bir şirket olarak, ülkemize olan sorumluluğumuzu, sosyal sorumluluk projelerine hız kesmeden devam ederek yerine getiriyoruz.”

Kusursuza Yolculuk’umuz sürüyor

OPET, Kusursuz Hizmet Programı ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Program dahilinde sektörde ilk defa alışverişten sonra tüketicilerin cep telefonlarına SMS gönderiliyor ve Verilen hizmetten memnun musunuz? diye soruluyor. Yanıt olarak hayır şeklinde SMS gönderilirse anında çağrı merkezine düşüyor. Çağrı merkezi, telefonla müşteriyi arıyor ve neden memnun olmadığına dair bilgileri alıyor. Problem her ne ise o istasyondaki yetkiliye anında iletiliyor. Bu uygulama, istasyonlardaki kiosklarda da kartını okutan müşterilere aynı şekilde sağlanıyor.

OPET, geçtiğimiz Ekim ayında açıklanan Uluslararası Stevie Ödüllerinde de; Enerji Kategorisi’nde Yılın Şirketi olarak ilk üçe girmiş; Yılın Sağlık, Güvenlik ve Çevre Programı kategorisinde ise Temiz Tuvalet Kampanyası ile ödüle layık bulunmuştu.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 11/25 °C
İstanbul 14/20 °C
İzmir 15/27 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6025
EURO
6,4349
IMKB
80.549
ALTIN
220,183