Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
22 Şubat 2014
En İyi Müşteri Hizmetleri Ödülü OPET'in
OPET, iş dünyasının performansını değerlendiren Uluslararası Stevie Ödülleri’nde En İyi Müşteri Hizmetleri ve Müşteri Hizmetlerinde İnovasyon alanında iki ödüle layık bulundu.

Türkiye’de akaryakıt sektöründe sekiz yıldır üst üste Müşteri Memnuniyeti En Yüksek Marka unvanını koruyan ve yeni nesil müşteri memnuniyetindeki iddiasını Kusursuza Yolculuk sloganı ile sürdüren OPET’e, Uluslararası Stevie Ödülleri’nden iki ödül daha geldi. Satış ve Müşteri Hizmetleri alanında düzenlenen 8’inci Stevie Ödülleri’nde 260 kişiden oluşan bir jüri değerlendirme yaptı. En İyi Müşteri Hizmetleri Departmanı kategorisi ile ‘Müşteri Hizmetlerinde İnovasyon’ kategorisinde 1500’ün üzerinde başvuru arasından, OPET iki ayrı ödüle layık bulundu. Las Vegas’ta yapılan törende, OPET Pazarlama ve İletişimden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Timuçin Güler ödülü Stevie Awards Başkanı Michael P. Gallagher’ın elinden aldı.

Törenin ardından bir açıklama yapan Güler, şunları söyledi: “Sektörümüzde tüketicinin en memnun kaldığı marka olarak müşteri beklentilerini anlamaya çalışmak, talepleri ve olası şikayetleri önceden tahmin etme kabiliyetinde olmak bize başarıyı getiriyor. Kusursuza Yolculuk prensibimiz; OPET çağrı merkezi hizmetleri, istasyon hizmetleri ve online hizmetlerden oluşan koşulsuz memnuniyet anlayışımız ile öne çıkıyor. OPET Çağrı Merkezimiz 7/24 hizmet sunarak tüm çağrıları titizlikle değerlendiriyor ve eksiksiz teknik altyapısı ile çözüm üretiyor. Müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun kalıp kalmadığını öğrenip, görüş ve yorumlarını kayıt altına alıyoruz ve bu bilgileri değerlendiriyoruz. OPET’in tüm istasyonları; ürün ve hizmet kalitesi, istasyon düzeni, güleryüzlü ve güvenilir bir ortam sunulması, Temiz Tuvalet Kampanyası kapsamında hijyenik tuvaletleri ve engelli tuvaletleri ile yüksek standartlara sahip. Bu standartlarımızı korumak ve daha da yükseltmek için sürekli denetim yapıyoruz. Tüm bayi ağımıza ve çalışanlara düzenli olarak hizmet odaklı eğitimler veriyoruz. Müşteri memnuniyetinde birinciliği kalıcı hale getiren bir şirket olarak, ülkemize olan sorumluluğumuzu, sosyal sorumluluk projelerine hız kesmeden devam ederek yerine getiriyoruz.”

Kusursuza Yolculuk’umuz sürüyor

OPET, Kusursuz Hizmet Programı ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor. Program dahilinde sektörde ilk defa alışverişten sonra tüketicilerin cep telefonlarına SMS gönderiliyor ve Verilen hizmetten memnun musunuz? diye soruluyor. Yanıt olarak hayır şeklinde SMS gönderilirse anında çağrı merkezine düşüyor. Çağrı merkezi, telefonla müşteriyi arıyor ve neden memnun olmadığına dair bilgileri alıyor. Problem her ne ise o istasyondaki yetkiliye anında iletiliyor. Bu uygulama, istasyonlardaki kiosklarda da kartını okutan müşterilere aynı şekilde sağlanıyor.

OPET, geçtiğimiz Ekim ayında açıklanan Uluslararası Stevie Ödüllerinde de; Enerji Kategorisi’nde Yılın Şirketi olarak ilk üçe girmiş; Yılın Sağlık, Güvenlik ve Çevre Programı kategorisinde ise Temiz Tuvalet Kampanyası ile ödüle layık bulunmuştu.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 16/34 °C
İstanbul 21/29 °C
İzmir 22/35 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,8596
EURO
7,7623
IMKB
80.549
ALTIN
397,185