Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
22 Şubat 2014
Sektör 8. Pharma Power Conference'ta Buluştu
8.Pharma Power Conference 20 Şubat’ta ilaç ve sağlık dünyasının önemli isimlerini bir araya getirdi.

Konferansta önde gelen ilaç şirketlerinin yönetim kurulu başkanları, CEO'ları, genel müdürleri ile diğer yöneticiler ve otoritelerden oluşan seçkin konuşmacılar bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştı. Yönetim, liderlik, pazarlama, satış ve kişisel gelişim alanlarından özenle şeçilmiş konular ve uygulamalar, ilaç dünyasında kalıcı izler bırakmanın yollarını gösterdi.

EDUWORKS tarafından Sheraton İstanbul Maslak Otel’de düzenlenen konferansta, GlaxoSmithKline Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Dr. Emin Fadıllıoğlu, Santa Farma İcra Komitesi Başkan Yardımcısı – Pazarlama ve Satış Zeynel Okur, Recordati İlaç Genel Müdürü Dr. İsmail Yormaz, Abdi İbrahim İlaç Uluslararası Pazarlar Genel Müdürü Dr. Okan Öncel, Sanovel İlac San. Ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü Dr. Önder Sevdik, Abdi İbrahim İlaç İnsan Kaynakları Direktörü Hakan Onel, Pfizer EURIT (Emerging Markets Europe, Russia, India, Turkey) Çok Kanallı Pazarlama Bölge Direktörü Gökhan Salmanoğlu, AstraZeneca Ticari Strateji & İş Geliştirme Direktörü Cem Acarsoy, Merck Sharp & Dohme Türkiye İş Birimi Direktörü Hatice Kurtar Demiray, Novo Nordisk Türkiye Diyabet Satış Direktörü Akın Aksekili, Sandoz Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Figen Bilgen, Tıp Doktoru, Social Touch ve Tek Doz Dijital Kurucusu Dr. Sertaç Doğanay, Ogilvy Healthworld Türkiye Genel Müdürü Beril Koparal Ayanoğlu gibi 30’u aşkın önemli konuşmacı bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaştı.

Konferansta Sektördeki Global Durum, Türkiye’deki Gelişmeler ve 2014 Yılı Öngörüleri, İlaç ve Sağlık Sektöründe Sürdürülebilirlik ve Değişim, Yeni Nesil Liderlik ve Koçluk, Sağlık İletişimi, Sosyal Sorumluluk ve İtibar Yönetimi, İlaç ve Sağlık Sektörüne Özel Organizasyon ve iletişim Çözümleri, Organizasyonel Öğrenme ve Gelişim Yöntemleri, İlaç Pazarlamada Çok Kanallı Pazarlama (Multichannel Marketing) Stratejileri ve Yöntemleri, Pazarlamada Yeni Trendler, Dijital Pazarlama ve Mobil Dünya Yenilikleri, Pazarlamada Yeni Trendler, Dijital Pazarlama ve Mobil Dünya Yenilikleri, Müşteri Odaklı Satış Stratejileri ve Başarılı Uygulamaları, Etkili Ürün ve Marka Yönetimi gibi birbirinden önemli konular katılımcıların büyük beğenisini topladı.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/9 °C
İstanbul 4/10 °C
İzmir 2/13 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,0825
EURO
6,6031
IMKB
80.549
ALTIN
322,014