Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
23 Şubat 2014
Oracle Bankacılık Zirvesi Gerçekleşti
Finans dünyasının bir araya geldiği etkinlikte SmartSoft’un OCEAN ürünü ile Oracle’ın EXADATA birleşmesi zirve katılımcıları ile paylaşıldı.

Cardtek Group’un sponsor olarak katıldığı Oracle Bankacılık Zirvesi Four Seasons Bosphorus’da gerçekleşti. Finans dünyasının bir araya geldiği etkinlikte SmartSoft’un OCEAN ürünü ile Oracle’ın EXADATA birleşmesi zirve katılımcıları ile paylaşıldı. SmartSoft ve CredoWork’ün ödeme sistemlerine yönelik yazılım ve donanım ürünlerinin de stant alanında sergilendiği etkinlikte öne çıkan kavramlar; maliyet, performans, yönetilebilirlik, süreklilik ve inovasyon oldu.

SmartSoft Genel Müdür Yardımcısı Gülçin Kuvancı zirvede yaptığı konuşmasında hızla değişen teknoloji, pazar koşulları ve rekabetteki üstünlük için hız ve güvenliğin bankacılık sektörü için vazgeçilmez olduğunu belirterek, OCEAN’ın bankacılık endüstrisinde performansının çok önemli ve kritik olduğunun altını çizdi. OCEAN’ın Oracle EXADATA ile çalışması, finans sektöründeki müşterilerimize ciddi oranda yüksek performans sağlıyor diyerek sunumuna devam eden Kuvancı; “OCEAN-EXADATA ile geleneksel sistemlere göre 5 kez daha hızlı işlem gerçekleştiriliyor ve sistem maliyetlerinin düşürülmesine olanak tanıyor. Pazardaki başarımız için performans çok önemli bir konu. 2014 yılı içerisinde OCEAN kart platformunda, devam eden projeler ile birlikte toplamda 40 milyonun üzerinde kredi kartı ve debit kart yönetilecek. Geçtiğimiz günlerde Yapı Kredi’nin tüm Worldcard portföyünü bu platforma aktardık. Türkiye’nin önde gelen diğer bankalarıyla yürüttüğümüz benzer projeler de çok yakında tamamlanacak” dedi.

SmartSoft OCEAN platformu, bankaların, finansal kuruluşların, işlem merkezlerinin ve perakende sektörünün kartlı işlem operasyonları için dizayn edilmiş kapsamlı bir ödeme sistemi çözümüdür. Platform, servis odaklı mimarisi, parametrik alt yapısı ve çoklu kurum desteği ile tüm sistemlere kolayca entegre olabiliyor ve tam bir uyum içinde çalışıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/4 °C
İstanbul 4/9 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3538
EURO
6,0654
IMKB
80.549
ALTIN
214,302