Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
23 Şubat 2014
Kamu İhtiyaçlarına Yanıt: Cardtek Ankara
Cardtek Group’un yeni şirketi, kamu sektörüne yönelik yazılım entegrasyon ve dönüşüm projeleri geliştirmek üzere Ankara’da kuruldu

Cardtek Group, kamunun özellikle son dönemde artan ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yeni şirketi Cardtek Ankara’yı kurdu. Ağırlıklı olarak kamu sektörüne yönelik yazılım entegrasyon ve dönüşüm projeleri içinde yer alacak Cardtek Ankara, bankacılık ve finans alanlarında da projeler geliştirerek grubun sinerjisine ortak olacak.

2007 yılından bu yana Cardtek Group bünyesinde çeşitli departmanlarda yönetici olarak görev alan Olcay Çat, Cardtek Ankara’ya Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Yeni yapılanmanın Ankara merkezli olmasının sektör dinamikleri açısından önemli olduğunun altını çizen Çat; “Cardtek Ankara’nın kuruluşu ile sektörde oluşan ihtiyaçları anında projelendirerek gerek yazılım ve donanım ürünlerimizle gerekse teknik destek hizmetimizle kamu için fark yaratmayı hedefliyoruz. Cardtek Group’un özellikle ödeme sistemleri sektöründeki bilgi birikimini kamu sektörüne taşıyacağız. Bunun yanında kurumlara özel çözümler de geliştirerek danışmanlık hizmeti de vereceğiz. Ürün ailemizin çeşitliliği, şirketler grubumuzun farklı alanlardaki uzmanlıkları Ankara’da bize büyük avantaj sağlayacak” dedi.

Cardtek Ankara Genel Müdür Yardımcısı Olcay Çat Kimdir?
Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde tamamlayan Olcay Çat kariyerine Üçge Elektronik’te Kalite Güvence Müdürü olarak başladı. Cardtek Group’un ödemeler dünyasına çözümler üreterek uluslar arası alanda bir çok ilk projeyi gerçekleştiren ve otoriteler tarafından ödüllendirilen şirketi SmartSoft’a 2007 yılında transfer oldu. SmartSoft’ta Ürün, İdari ve Mali Grup Müdürü olarak çalışan Olcay Çat, daha sonra Cardtek Group Genel Koordinatörlüğü’ne atandı. Cardtek Group’ta Ürün Direktörü ve Ankara Bölge Direktörü olarak da çalışan Çat, 2014 başında Ankara’da kamu sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak kurulan CardtekAnkara’nın Üründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na atandı.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/23 °C
İstanbul 14/21 °C
İzmir 13/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6626
EURO
6,5275
IMKB
80.549
ALTIN
222,078