Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
23 Şubat 2014
Parolu Olmak İçin Bir Cep Numarası Yeter
Koç Topluluğu şirketi Tanı, cüzdanında kart taşımak istemeyen Parolu kart sahiplerini düşünerek geliştirdiği Cepten Tanıma Sistemi’ni hayata geçirdi.

Koç Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteren ve Türkiye’de teknolojik altyapısıyla CRM odaklı hizmet vermek amacıyla kurulan öncü şirketlerden Tanı’nın Paro programında kullanılan Parolu kartlar, hızla gelişen dijital dünya paralelinde cep telefonlarına taşındı. Cepten Tanıma sistemi, Parolu kart kullanıcılarına fiziksel kartlarını kullanmadan sadece cep telefon numaralarını kullanarak kartlarının tüm özelliklerinden faydalanmalarını sağlıyor. Kullanıcıların bu özellik için, Parolu kartlarını cep telefon numaraları ile aktive etmeleri yeterli oluyor. Ayrıca Cepten Tanıma sistemi sayesinde, Parolu Kart sahibi olmayan kişiler, Paro Üye işyerinden herhangi birine başvurmadan ve fiziksel kart sahibi olmadan web ve mobil ortamlardan cep telefonu numaraları ile Parolu olabiliyorlar.

Paro imkanlarından faydalanabilme adına yeni bir dönemin kapılarını açan bu sistem, Turkcell Cüzdan’a da entegre oldu. Parolu kart kullanıcıları, Turkcell Cüzdan’ın iPhone ve Android uygulamaları ile sahip oldukları Parolu kartları Turkcell cüzdan uygulamasına ekleyebiliyorlar. Yine hâlihazırda Parolu kartı olmayan tüketiciler dilerlerse Turkcell Cüzdan uygulaması üzerinden anında Parolu kart oluşturup telefonlarından kullanmaya başlayabiliyorlar. Böylece Paro bir mobil kanaldan daha müşterisine ulaşmanın ve hizmet vermenin kolaylığını Turkcell Cüzdan Entegrasyonu ile de gerçekleştirmiş oluyor.

 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -1/4 °C
İstanbul 4/9 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3897
EURO
6,1109
IMKB
80.549
ALTIN
215,679