Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
23 Şubat 2014
Kale'nin Projesine Mixx Awards Ödülü
Kale’nin, dünyadaki kuraklık sorununa dikkat çekmek amacıyla Facebook’ta başlattığı Dünyanın Profili Değişiyor uygulaması, ikinci kez ödüle layık görüldü.

Dijital pazarlama iletişimi sektörünün yıldızlarını belirleyen Mixx Awards Türkiye 2013'ün (Marketing Intelligence and Excellence) sonuçları açıklandı. Kale, su tasarrufu sağlayan yenilikçi ürünü Aquasmart’ın özelliklerini tanıtmak için Facebook’ta gerçekleştirdiği Dünyanın Profili Değişiyor uygulaması, 27 ayrı kategoride 596 projenin değerlendirildiği yarışmada ödüle layık görüldü. Dünyanın azalan su kaynaklarına dikkat çektiği uygulama ile dijital medyada akılda kalıcı bir çevre hareketine imza atan Kale, 2013 yılına damgasını vuran projelerin ödüllendirildiği Mixx Awards Türkiye 2013'ten, Sosyal Medya Aplikasyonları kategorisinde Bronz Mixx ödülünü kazandı.

Çevre dostu uygulama ile ikinci ödül başarısı
Daha önce pazarlama dünyasının en iyilerinin belirlendiği Doğrudan Pazarlama Ödülleri – DPİD 2013'te, Hedef Kitle-Topluluk Bağlılığı Kampanyaları kategorisinde ikincilik ödülüne layık görülen Kale’nin çevreci uygulaması; bu kez Mixx Awards Türkiye 2013'te en iyiler arasına girerek, ikinci kez ödül alma başarısı gösterdi.

Kale, katılımcıları insanlık için faydalı bir etkinliğe teşvik etti
Hedef kitle ile marka arasında ilişki kuran ve bağlılık yaratan Dünyanın Profili Değişiyor uygulamasıyla Kale; tüm katılımcıları insanlık için faydalı bir etkinliğe teşvik etti. Günümüzde her geçen gün artan Facebook kullanımı ve insanların kendi profillerine gösterdikleri önem üzerinden mesaj veren çevre dostu uygulama; su kullanımının bu hızla devam ettiği takdirde, gelecekte dünyanın profilinin nasıl değişeceğine dikkat çekti.

Faaliyetlerinin her aşamasında doğaya dost çözümler sunan Kale, su tasarrufu konusunda her kişi ve kuruluşun sorumluluğu olduğunu vurguladığı Dünyanın Profili Değişiyor uygulamasıyla, kullanıcılara farklı bir bakış açısı kazandırdı. Türkiye’nin en tasarruflu ve çevreci klozeti Kale Aquasmart ile yılda yüzde 55 su tasarrufu (6 litre yerine 2.7 litre su kullanımı ile 3.3 litre tasarruf) sağlayan Kale’nin su israfına dikkat çektiği uygulamasına katılanlar, TEMA Vakfı ile birlikte oluşturulan Aquasmart Ormanı’na da katkıda bulunduklarını gösteren bir dijital sertifikaya sahip oldu.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 5/14 °C
İstanbul 6/19 °C
İzmir 6/18 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,1592
EURO
6,7259
IMKB
80.549
ALTIN
326,671