Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
23 Şubat 2014
Enocta’dan Avukat Sizsiniz Koleksiyonu
Enocta’nın Avukat Sizsiniz Koleksiyonu, çalışanlarına iş dışı konularda da destek olmayı amaçlayan kurumlar için önemli bir kaynak olma özelliğini taşıyor. Koleksiyonun ilk serisinde ev sahibi-kiracı ilişkisi ele alınıyor…

Türkiye’nin e-öğrenme alanındaki lider şirketi Enocta kurumlara bir hizmet daha sunuyor. Enocta’nın Mert Van Avukatlık Bürosu ile birlikte hazırladığı Avukat Sizsiniz koleksiyonunun ilk serisi ev sahibi-kiracılar arasındaki sorunlar ve çözüm yöntemleri hakkında rehberlik ediyor. Böyleceçalışanlarına iş dışı konularda da destek olmak isteyen kurumlar önemli bir kaynağa kavuşuyor. Farklı başlıklara sahip11 videodan oluşan bu ilk serideev sahibi ve kiracılara hakları ve sorumluluklarıanlatılıyor. Tarafların sözleşme kapsamında ve kiracı-ev sahibi ilişkisinde dikkate almalarıgereken konular akıcı bir anlatımla hayatın içinden örneklerle açıklanıyor.

Kira konusunda hazırlanan video eğitim serisindeKira Sözleşmesi İmzalanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler, Tahliye Taahhütnamesi, Kira Bedeli Dışındaki Ödemeler, Kira Artış Oranı, Tadilat Nedeniyle Evde Oluşan Masrafların Karşılanması, Kiralanan Evde Değişiklik ve Yenilik Yapılması, Depozito Bedeli ve Geri Alınması, Kira Sözleşmesinin Feshedilmesi gibi merak edilen konulara açıklık getiriliyor.

Kurum çalışanlarına farklı konularda destek olmayı amaçlayan yeni koleksiyonda kısa süreli videolar bilgiyi ve mesajı, net ve kolay anlaşılır şekilde iletiyor. Koleksiyonu e-öğrenme programına dahil eden kurumların çalışanlarıkoleksiyona elektronik ortamda internetin olduğu her yerden, Enocta Eğitim Platformu üzerinden bilgisayar, akıllı telefonlar, tabletler ve benzeri mobil cihazlar aracılığıyla 7x24 erişim sağlayabiliyor.

Kullanıcıların internette ve mobil cihazlarda video izleme alışkanlığı, öğrenme tercihlerinde de etkili oluyor. Videolar en çok tercih edilen öğrenme araçları arasında yer alıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 11/25 °C
İstanbul 14/20 °C
İzmir 15/27 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6025
EURO
6,4349
IMKB
80.549
ALTIN
220,183