Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
23 Şubat 2014
Enocta’dan Avukat Sizsiniz Koleksiyonu
Enocta’nın Avukat Sizsiniz Koleksiyonu, çalışanlarına iş dışı konularda da destek olmayı amaçlayan kurumlar için önemli bir kaynak olma özelliğini taşıyor. Koleksiyonun ilk serisinde ev sahibi-kiracı ilişkisi ele alınıyor…

Türkiye’nin e-öğrenme alanındaki lider şirketi Enocta kurumlara bir hizmet daha sunuyor. Enocta’nın Mert Van Avukatlık Bürosu ile birlikte hazırladığı Avukat Sizsiniz koleksiyonunun ilk serisi ev sahibi-kiracılar arasındaki sorunlar ve çözüm yöntemleri hakkında rehberlik ediyor. Böyleceçalışanlarına iş dışı konularda da destek olmak isteyen kurumlar önemli bir kaynağa kavuşuyor. Farklı başlıklara sahip11 videodan oluşan bu ilk serideev sahibi ve kiracılara hakları ve sorumluluklarıanlatılıyor. Tarafların sözleşme kapsamında ve kiracı-ev sahibi ilişkisinde dikkate almalarıgereken konular akıcı bir anlatımla hayatın içinden örneklerle açıklanıyor.

Kira konusunda hazırlanan video eğitim serisindeKira Sözleşmesi İmzalanmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler, Tahliye Taahhütnamesi, Kira Bedeli Dışındaki Ödemeler, Kira Artış Oranı, Tadilat Nedeniyle Evde Oluşan Masrafların Karşılanması, Kiralanan Evde Değişiklik ve Yenilik Yapılması, Depozito Bedeli ve Geri Alınması, Kira Sözleşmesinin Feshedilmesi gibi merak edilen konulara açıklık getiriliyor.

Kurum çalışanlarına farklı konularda destek olmayı amaçlayan yeni koleksiyonda kısa süreli videolar bilgiyi ve mesajı, net ve kolay anlaşılır şekilde iletiyor. Koleksiyonu e-öğrenme programına dahil eden kurumların çalışanlarıkoleksiyona elektronik ortamda internetin olduğu her yerden, Enocta Eğitim Platformu üzerinden bilgisayar, akıllı telefonlar, tabletler ve benzeri mobil cihazlar aracılığıyla 7x24 erişim sağlayabiliyor.

Kullanıcıların internette ve mobil cihazlarda video izleme alışkanlığı, öğrenme tercihlerinde de etkili oluyor. Videolar en çok tercih edilen öğrenme araçları arasında yer alıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -2/6 °C
İstanbul 6/13 °C
İzmir 5/15 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,8078
EURO
6,4273
IMKB
80.549
ALTIN
273,181