Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
Ege
24 Şubat 2014
Küçükbay Ciroda 1.4 Milyar TL'yi Yakaladı
Orkide Yağ’ın bağlı olduğu Küçükbay Grup, artan ihracat ve ciro oranlarıyla 2013 yılında bir önceki yıla göre yüzde 30’luk büyüme sağlayarak çıtasını daha da yükseltti.

Yağ ve plastik sanayiinden, eğitime, medyadan inşaat sektörüne kadar birçok alanda gösterdiği faaliyetlerle ülke ekonomisine yaptığı katkıyı her geçen gün artıran Küçükbay Grup, 2013 yılında bir önceki yıla göre yüzde 30 büyüdü. Küçükbay Grup, yeni yatırmlarına paralel yükselen üretim ve ihracat hacmiyle konsolide bazda 1.3 Milyar TL ciro sağladı. Böylece hedeflerini daima yüksek tutan Küçükbay, öngördüğü rakamları yakaladı.

2014 için yüzde 35’i aşan büyüme hedeflerine ulaşmayı planladıklarını belirten Küçükbay Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Küçükbay, “Hem ülke hem de kuruluş olarak önümüz açık, hedeflerimiz büyük” şeklinde konuştu. Küçükbay, sabit sermaye yatırımlarına ağırlık verdikleri 2013 yılını büyüme hedefleri açısından oldukça verimli geçirdiklerini sözlerine ekleyerek “Pazarın ve rekabetin gerektirdiği yeni yatırımlar ve yeni pazarlara açılma politikamızla sürdürülebilir büyüme stratejilerimizde önemli başarı elde ettik. Küçükbay Grubu, özverili yönetim kadroları ve tüm çalışanlarıyla geleceğe sağlam adımlarla ilerliyor” açıklamasında bulundu.

İzmir’e örnek olacak bir inşaat projesi gündemde
Geçen yıl faliyete geçen Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın da sayılı entegre yağ tesisleri arasında gösterilen Orkide Tekirdağ fabrikasının yağ sektöründe hem iç hem dış pazarda kendilerine büyük prestij ve güç kazandırdığına dikkat çeken Küçükbay, “Bu yıl içinde üretime geçmesini planladığımız Çiğli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki zeytinyağı işleme ve dolum tesislerimiz yanında Kemalpaşa’da halen antrepo olarak kullandığımız tesislerimizde de üretim yapmak için çalışmalara başlıyoruz. Ayrıca Grubumuz bünyesinde 2014 yılı içerisinde inşaat kalitesi ve konseptiyle İzmir’e örnek olacak bir projenin startını vermeye hazırlanıyoruz. Konut, ofis ve ticari alanlardan oluşan projenin bu yılın ikinci çeyreğinde başlaması söz konusu. Gıda ve inşaat ülkemizin lokomotif sektörlerinden. Biz bu alanlardaki yatırımlarımıza ağırlık vererek ülkemizde ve dünyada gündeme gelebilecek ekonomik daralmalardan etkilenmeden hedeflerimizi gerçekleştirmenin gayretindeyiz. Karamsarlığa düşmeden geleceğe umutla bakmak yolumuzu aydınlatıyor” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/11 °C
İstanbul 6/13 °C
İzmir 5/16 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3320
EURO
6,0605
IMKB
80.549
ALTIN
213,196