Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
Ege
24 Şubat 2014
Küçükbay Ciroda 1.4 Milyar TL'yi Yakaladı
Orkide Yağ’ın bağlı olduğu Küçükbay Grup, artan ihracat ve ciro oranlarıyla 2013 yılında bir önceki yıla göre yüzde 30’luk büyüme sağlayarak çıtasını daha da yükseltti.

Yağ ve plastik sanayiinden, eğitime, medyadan inşaat sektörüne kadar birçok alanda gösterdiği faaliyetlerle ülke ekonomisine yaptığı katkıyı her geçen gün artıran Küçükbay Grup, 2013 yılında bir önceki yıla göre yüzde 30 büyüdü. Küçükbay Grup, yeni yatırmlarına paralel yükselen üretim ve ihracat hacmiyle konsolide bazda 1.3 Milyar TL ciro sağladı. Böylece hedeflerini daima yüksek tutan Küçükbay, öngördüğü rakamları yakaladı.

2014 için yüzde 35’i aşan büyüme hedeflerine ulaşmayı planladıklarını belirten Küçükbay Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Küçükbay, “Hem ülke hem de kuruluş olarak önümüz açık, hedeflerimiz büyük” şeklinde konuştu. Küçükbay, sabit sermaye yatırımlarına ağırlık verdikleri 2013 yılını büyüme hedefleri açısından oldukça verimli geçirdiklerini sözlerine ekleyerek “Pazarın ve rekabetin gerektirdiği yeni yatırımlar ve yeni pazarlara açılma politikamızla sürdürülebilir büyüme stratejilerimizde önemli başarı elde ettik. Küçükbay Grubu, özverili yönetim kadroları ve tüm çalışanlarıyla geleceğe sağlam adımlarla ilerliyor” açıklamasında bulundu.

İzmir’e örnek olacak bir inşaat projesi gündemde
Geçen yıl faliyete geçen Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın da sayılı entegre yağ tesisleri arasında gösterilen Orkide Tekirdağ fabrikasının yağ sektöründe hem iç hem dış pazarda kendilerine büyük prestij ve güç kazandırdığına dikkat çeken Küçükbay, “Bu yıl içinde üretime geçmesini planladığımız Çiğli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki zeytinyağı işleme ve dolum tesislerimiz yanında Kemalpaşa’da halen antrepo olarak kullandığımız tesislerimizde de üretim yapmak için çalışmalara başlıyoruz. Ayrıca Grubumuz bünyesinde 2014 yılı içerisinde inşaat kalitesi ve konseptiyle İzmir’e örnek olacak bir projenin startını vermeye hazırlanıyoruz. Konut, ofis ve ticari alanlardan oluşan projenin bu yılın ikinci çeyreğinde başlaması söz konusu. Gıda ve inşaat ülkemizin lokomotif sektörlerinden. Biz bu alanlardaki yatırımlarımıza ağırlık vererek ülkemizde ve dünyada gündeme gelebilecek ekonomik daralmalardan etkilenmeden hedeflerimizi gerçekleştirmenin gayretindeyiz. Karamsarlığa düşmeden geleceğe umutla bakmak yolumuzu aydınlatıyor” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 11/22 °C
İstanbul 17/20 °C
İzmir 15/24 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,5435
EURO
10,3611
IMKB
80.549
ALTIN
511,333