Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
24 Şubat 2014
Antalya'da Kipa İle Sirk Keyfi Yaşanıyor
Atlas Sirki, yoğun istek üzerine 9 Mart tarihine kadar gösterilerine devam etme kararı aldı. Trapezcileri, akrobatları, cambazları ve sihirbazlarıyla çocukları büyüleyen sirk, ailelere de çocuklarıyla keyifli vakit geçirme imkanı sunuyor.

Türkiye’nin ilk uluslararası sirki olma özelliğini taşıyan Atlas Sirki, gördükleri talep sebebiyle Antalya Kipa AVM’nin açık otopark alanında gerçekleştirdiği gösterilerini 9 Mart tarihine kadar uzatacağını açıkladı.

Isıtmalı sirk çadırında yoğun bir katılımla gerçekleştirilen heyecanlı gösteriler, özellikle çocukların büyük ilgisini çekiyor. Uçan trapezcilerin, ip cambazlarının, palyaçoların ve sevimli hayvanların gösterileri, büyüklerin de çocuklarıyla birlikte keyifli ve kaliteli vakit geçirmelerini sağlıyor.

Kipa ve Kepez Belediyesi’nin işbirliğiyle Antalya’ya gelen Atlas Sirki, gösterilerini Cumartesi ve Pazar günleri 13.00, 15.00, 17.00 ve 19.00 saatlerinde, hafta içiyse 19.00'da sergiliyor.

 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 20/38 °C
İstanbul 23/34 °C
İzmir 27/38 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,4330
EURO
9,9800
IMKB
80.549
ALTIN
492,65