Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
24 Şubat 2014
İstanbul Experience, Zorlu Center PSM'de
İstanbul'un Roman kültüründe eğitim görmüş üstün nitelikli üç virtüözü Hüsnü Şenlendirici, İsmail Tunçbilek ve Aytaç Doğan, dünyaca ünlü müzisyenleri de ağırladıkları, İstanbul Experience konseriyle 28 Şubat Cuma akşamı Zorlu Center PSM'de!

Roman kültüründe eğitim görmüş üstün nitelikli üç virtüözden oluşan benzersiz bir grup olan Taksim Trio İstanbul'un şaşırtıcı müzikal olgularından biri… Klasik Türk müziği, popüler müzik ve caz gibi müzik türlerini yeniden şekillendirerek dinleyicisine bir hikaye anlatan topluluk, dünyanın en büyük festivallerinde sahneye çıkıyor. Hüsnü Şenlendirici'nin kusursuz ve akıcı klarneti, İsmail Tunçbilek'in berrak ve net bağlaması, Aytaç Doğan'ın daha sert ve gitara benzeyen kanunu ile adeta dans ediyor. İstanbul'un dinamik ve kozmopolit ruhunu müziğe taşıyan Taksim Trio'ya bu özel performansında Dorantes, Carles Benavent ve Trilok Gurtu eşlik edecek.

Piyano, perküsyon ve bas gitar ustaları ile aynı sahnede
Pek çok uluslararası sanatçı ile ortak çalışmalar yapmış, dünyaca ünlü bir perküsyoncu olan Trilok Gurtu, efsane isimler Chick Corea, Paco De Lucia ve Arif Mardin ile birlikte çalışmış olan bas gitar ustası Carles Benavent ve dönemin en değerli Flamenko piyanistlerinden biri sayılan Dorantes, aynı sahnede buluşacaklar.

Taksim Trio'nun Zorlu Center PSM'ye özel performansı Istanbul Experience
Taksim Trio hem eski hem taze hem de çağdaş sesler eşliğinde doğuya özgü ezgilere sihirli dokunuşlarıyla şekil veriyor. İstanbul yüzyıllardır doğu ile batıyı birleştiren bir köprü görevi görüyor, Taksim Trio'nun yaptığı müziğin temelini de bu yaklaşım oluşturuyor. Geleneksel klasik Türk Müziği mirasından beslenen grup, klasik müzik ve caz motiflerini bu mirasla yoğuruyor. Böylece müziklerinin gerek tarihi gerek müzikalite anlamında İstanbul'u yansıtmasına izin veriyorlar.

Istanbul Experience with Dorantes, Carles Benavent and Trilok Gurtu

Tarih: 28 Şubat 2014, Cuma
Mekan: Zorlu Center PSM, Ana Tiyatro
Bilet Fiyatları: 57 TL, 80 TL, 99 TL, 120 TL, 140 TL
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -2/6 °C
İstanbul 4/7 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3190
EURO
6,0419
IMKB
80.549
ALTIN
213,402