Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
25 Şubat 2014
Tofaş Çalışanları John Mattone’yle Buluştu
Türk otomotiv sektörünün öncü kuruluşu Tofaş, Management Center Türkiye’nin (MCT) düzenlediği 19. İnsan Kaynakları Zirvesi'ne konuşmacı olarak katılan dünyaca ünlü liderlik danışmanı John Mattone’yi ağırladı.

Leadership Excellence Magazine tarafından dünyanın büyük bağımsız liderlik danışmanları ve yönetici koçları arasında gösterilen John Mattone, Tofaş mensuplarına Akıllı Liderlikte 16 İlke konulu bir sunum yaptı. MCT’nin geleneksel İnsan Kaynakları Zirvesi’ne 3 yıldan bu yana destek veren Tofaş, her yıl uluslararası zirve konuşmacılarını Tofaşlılarla özel bir oturumda buluşturuyor.

Zirve kapsamında, Tofaş’ta ProvakatİK Uygulamalar konulu bir sunum yapan Tofaş İK Direktörü Burhan Çakır; “MCT’nin İK zirvesine destek veriyor, Tofaş’taki yenilikçi insan kaynağı uygulama ve projelerimizi katılımcılarla paylaşıyoruz. 2006 yılından bu yana MCT ile birlikte, Yetenek Yönetimi alanında Potansiyel Gelişim Programı gerçekleştiriyoruz. Tofaş İK olarak, sektörümüze nitelikli insan kaynağı kazandırmak konusunda projeler geliştiriyor, uluslararası standartlarda eğitim ve gelişim programları yürütüyoruz. Çalışmalarımızı aktarmak, sektörümüze yeni işbirlikleri ve bakış açıları kazandırmak adına, İK zirvesinin doğru bir buluşma noktası olduğunu düşünüyoruz. Her yıl, zirvenin uluslararası bir konuşmacısını Tofaş mensuplarıyla buluşturuyoruz. Bu yıl da dünyanın önde gelen liderlik danışmanlarından John Mattone bize özel bir sunum yaptı. Değerli konuğumuzun Tofaş mensuplarına yönetim ve liderlik konusunda yeni açılımlar sunduğuna inanıyoruz.” dedi.

2013 yılında Thinkers50 Liderlik Ödülü'ne aday gösterilen ve Guru Radar’ına dahil edilen John Mattone ise “Tofaş ekibiyle özel bir ortamda buluşmaktan memnuniyet duydum. Türkiye’nin yönetim ve insan kaynağı geliştirme konularında iyi bir noktada bulunduğunu görüyorum. Zirve kapsamında birçok firmanın İK alanındaki yenilikçi çalışmalarına tanıklık ettim. Tofaş gibi köklü ve kendini sürekli yenileyen bir kurumun çalışanlarına, liderlik alanındaki bilgilerimi aktarmak, onları tanımak, benim için de verimli bir deneyimdi. Bugün olduğu gibi gelecekte de Tofaş çatısı altından başarılı liderler çıkacağına inanıyorum.” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 7/20 °C
İstanbul 10/14 °C
İzmir 13/25 °C
PİYASALAR
DOLAR
9.5897
EURO
11.1482
IMKB
80.549
ALTIN
553,18