Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
25 Şubat 2014
Tofaş Çalışanları John Mattone’yle Buluştu
Türk otomotiv sektörünün öncü kuruluşu Tofaş, Management Center Türkiye’nin (MCT) düzenlediği 19. İnsan Kaynakları Zirvesi'ne konuşmacı olarak katılan dünyaca ünlü liderlik danışmanı John Mattone’yi ağırladı.

Leadership Excellence Magazine tarafından dünyanın büyük bağımsız liderlik danışmanları ve yönetici koçları arasında gösterilen John Mattone, Tofaş mensuplarına Akıllı Liderlikte 16 İlke konulu bir sunum yaptı. MCT’nin geleneksel İnsan Kaynakları Zirvesi’ne 3 yıldan bu yana destek veren Tofaş, her yıl uluslararası zirve konuşmacılarını Tofaşlılarla özel bir oturumda buluşturuyor.

Zirve kapsamında, Tofaş’ta ProvakatİK Uygulamalar konulu bir sunum yapan Tofaş İK Direktörü Burhan Çakır; “MCT’nin İK zirvesine destek veriyor, Tofaş’taki yenilikçi insan kaynağı uygulama ve projelerimizi katılımcılarla paylaşıyoruz. 2006 yılından bu yana MCT ile birlikte, Yetenek Yönetimi alanında Potansiyel Gelişim Programı gerçekleştiriyoruz. Tofaş İK olarak, sektörümüze nitelikli insan kaynağı kazandırmak konusunda projeler geliştiriyor, uluslararası standartlarda eğitim ve gelişim programları yürütüyoruz. Çalışmalarımızı aktarmak, sektörümüze yeni işbirlikleri ve bakış açıları kazandırmak adına, İK zirvesinin doğru bir buluşma noktası olduğunu düşünüyoruz. Her yıl, zirvenin uluslararası bir konuşmacısını Tofaş mensuplarıyla buluşturuyoruz. Bu yıl da dünyanın önde gelen liderlik danışmanlarından John Mattone bize özel bir sunum yaptı. Değerli konuğumuzun Tofaş mensuplarına yönetim ve liderlik konusunda yeni açılımlar sunduğuna inanıyoruz.” dedi.

2013 yılında Thinkers50 Liderlik Ödülü'ne aday gösterilen ve Guru Radar’ına dahil edilen John Mattone ise “Tofaş ekibiyle özel bir ortamda buluşmaktan memnuniyet duydum. Türkiye’nin yönetim ve insan kaynağı geliştirme konularında iyi bir noktada bulunduğunu görüyorum. Zirve kapsamında birçok firmanın İK alanındaki yenilikçi çalışmalarına tanıklık ettim. Tofaş gibi köklü ve kendini sürekli yenileyen bir kurumun çalışanlarına, liderlik alanındaki bilgilerimi aktarmak, onları tanımak, benim için de verimli bir deneyimdi. Bugün olduğu gibi gelecekte de Tofaş çatısı altından başarılı liderler çıkacağına inanıyorum.” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -2/6 °C
İstanbul 4/7 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3190
EURO
6,0419
IMKB
80.549
ALTIN
213,402