Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
25 Şubat 2014
Aksigorta, Sigortacılığı Mobile Taşıdı
Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile son dönemde dijital alanda çalışmalarına hız kazandıran Aksigorta, yenilediği online yüzü aksigorta.com.tr’yi mobile taşıdı.

Dijital dünyadaki varlığına ve dijital kanallarına büyük önem veren Aksigorta, yepyeni özelliklerle geliştirdiği aksigorta.com.tr’yi mobile uyumlu hale getirdi.

Akıllı telefonları aracılığı ile Aksigorta.com.tr’ye giren herkes otomatik olarak mobil siteye yönlendirilecekler ve mobile özel yeni tasarımla karşılaşacaklar. Kullanıcılar, araç sigortalarından konut sigortalarına, işyeri sigortalarından sağlık sigortalarına kadar tüm ürünler hakkında kolayca bilgi alabilecekler, Sizi Arayalım bölümüne tıklayarak istedikleri ürün ile ilgili teklif isteyebilecekler. En yakın acente, anlaşmalı servis ve sağlık kuruluşlarının bilgisine de tek dokunuşla kolayca ulaşabilecek ve e-posta gönderebilecek kullanıcılar, hasar anında ne yapılması gerektiğinden, dosya görüntülemeye, gerekli belgelerden ek hizmetlere kadar kolayca bilgi edinebilecekler.

Müşterilerin artık bilgiye anında ve bulunduğu yerden ulaşma isteğinde olduğunu belirten Aksigorta Pazarlama Direktörü Gürsal Gürarda, “Müşterilerimiz, artan sıklıkta sigorta ihtiyaçları hakkında araştırma yapmak, sigorta şirketleriyle iletişime geçmek ve ürün satın almak için hem interneti hem de mobil araçları kullanıyorlar. Bu nedenle ihtiyacın doğduğu noktada bireysel kullanıcılara doğru bilgiyi ve kaliteli hizmeti sunmak bir zorunluluk halini alıyor. Biz de bu yaklaşımın önemli bir adımı olarak müşterilerimize daha da yakınlaşmak, onları satış kanallarımızla yakınlaştırmak, bilgiye ulaşımlarını kolaylaştırmak amacıyla sigortacılık hizmetlerimizi mobile taşıdık” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 13/26 °C
İstanbul 17/21 °C
İzmir 14/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7656
EURO
6,6758
IMKB
80.549
ALTIN
228,334