Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
25 Şubat 2014
İDSO Şubat'ın Son Konserini Veriyor
28 Şubat konseri’nde İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası (İDSO) Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre Ve Sergi Sarayı’nda birbirinden değerli sanatçılarıyla muhteşem bir konsere imza atacak.

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası’nın bu hafta ağırlayacağı Şef Theodore Kuchar, Naxos, Brilliant Classics, Ondine ve Marco Polo için 100’ün üzerinde kompakt disk kaydı yapmış olan en üretken orkestra şeflerinden biridir. Kuchar, Son 17 yılda Avrupa’nın önde gelen iki orkestrası Janacek Filarmoni Orkestrası (eski Çek Radyo Orkestrası) (2005-…) ve Ukrayna Ulusal Senfoni Orkestrası’nın (1994-2004) Sanat Yönetmenliği ve şefliğini yapmıştır.

Konserin solistliğini yapacak olan Gabor Tarkövi, uluslararası kariyerine Württemberg Filarmoni Orkestrası’nda solo trompet sanatçısı olarak başlamıştır. György Kurtag ve Hans Gansch gibi ünlü profesörlerle çalışma imkânı bulan Tarkövi, Berlin Filarmoni’ye bağlı Herbert Von Karajan Akademisi’nde dersler vermekte aynı zamanda pek çok ülkede master-class’lar düzenlemektedir.
İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası konser programı Klasik Batı müziği bestecisi ve aynı zamanda kemancı olan Tomaso Albioni’nin Trompet Konçertosu ile başlayacak. Klasik müziğinin, en üretken ve en etkili bestekârlarından biri olan W.A.Mozart’ın Küçük Bir Gece Müziği adlı eseri ile devam edecek konser de İtalyan besteci, kemancı ve müzik kuramcısı Giuseppe Tartini’nin “Trompet Konçertosu”da yer alacak.

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası kapanışı ise Dmitri Şostakoviç’in Senfoni no. 5 adlı eseri ile yapacak.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/25 °C
İstanbul 17/22 °C
İzmir 16/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6250
EURO
6,4525
IMKB
80.549
ALTIN
222,169