Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
25 Şubat 2014
Phaymobile, Mobil Dünya Kongresi'nde
Phaymobile, dünyanın en büyük mobil teknolojiler fuarı GSMA MWC’de mobil uygulama tabanlı pratik çözümleriyle, Avrupa vitrininde yer alıyor.

Cardtek Group, 24 – 27 Şubat 2014 tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenen dünyanın en büyük mobil teknoloji fuarı GSMA MWC’de (Mobile Word Congress) 4 yıldır olduğu gibi yine yer alıyor. İlk olarak 1995 yılında Madrid’te düzenlenen Mobile World Congress’in 2013 yılında Barselona’da düzenlenen 18.’sine 200 ülkeden 72.000’den fazla katılım olmuştu. 1.700’den fazla şirketin katılacağı mobil teknolojiler fuarına bu yıl Cardtek Group şirketlerinden Phaymobile katılıyor. Fuarda son dönemde daha da önem kazanan mobil ödemeler ve katma değerli servisler alanında geliştirdiği ürünleri ziyaretçilere tanıtıyor.

Fuarda TSMxpert, Walletxpert, NFCxpert, M2Mxpert, Mobil Finansal Servisler, Mobil Test Araçları gibi ürünlerini on plana cikaracak olan Phaymobile, bu ürünlerle mobil dünyayla, ödeme, sadakat programları, biletleme ve geçiş kontrol iş kollarını teknolojik anlamda bir araya getiriyor. İlgili ürünlerle, son kullanıcıya her alanda ödeme yapmak, geçiş kontrolsistemlerinde kolaylık sağlamak, kişi puan avantajı kazanımları, fatura ödemeleri ve para transferi gibi alanlarda mobil uygulama tabanlı pratik çözümler sunuluyor. Fuarda Phaymobile’ın NFC ve mobil finansal servisler için geliştirdiği mobil uygulaması Walletxpert ürününün yeni versiyonu ilk kez ziyaretçilere tanıtılacak.

Phaymobile Genel Müdürü Özgür Güngör, Phaymobile’in mobil ödemeler dünyasının şekillenmesinde önemli parçalar üreten bir firma olduğunu ve farklı platformlarda geliştirdiği mobil uygulamalar için temel teşkil eden güvenlik altyapıları ile hem ulusal hem de uluslararası alanda çözümler sunduklarını belirtti. “Özellikle son iki yıl içinde hızla kabul gördüğümüz Avrupa pazarında konumumuzu daha da güçlendirmek ve diğer pazarlara açılmak için sektörün en önemli etkinliği olan Mobile World Congress’te ürünlerimizi ve servislerimizi anlatmak, sergilemek ve yeni iş ilişkileri kurmayı amaçlıyoruz. Cardtek Group kuruluşu bir firma olarak grubumuzun ürün portföyü içinde birçok bütünleşik çözümün de fuar ziyaretçilerine anlatımını gerçekleştireceğiz” diyen Güngör bu ürün portföyü arasında ulaşım ve şehir kartları, kart yönetimi sistemleri de bulunduğunu söyledi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 11/25 °C
İstanbul 14/20 °C
İzmir 15/27 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6025
EURO
6,4349
IMKB
80.549
ALTIN
220,183