Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
25 Şubat 2014
Phaymobile, Mobil Dünya Kongresi'nde
Phaymobile, dünyanın en büyük mobil teknolojiler fuarı GSMA MWC’de mobil uygulama tabanlı pratik çözümleriyle, Avrupa vitrininde yer alıyor.

Cardtek Group, 24 – 27 Şubat 2014 tarihleri arasında İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenen dünyanın en büyük mobil teknoloji fuarı GSMA MWC’de (Mobile Word Congress) 4 yıldır olduğu gibi yine yer alıyor. İlk olarak 1995 yılında Madrid’te düzenlenen Mobile World Congress’in 2013 yılında Barselona’da düzenlenen 18.’sine 200 ülkeden 72.000’den fazla katılım olmuştu. 1.700’den fazla şirketin katılacağı mobil teknolojiler fuarına bu yıl Cardtek Group şirketlerinden Phaymobile katılıyor. Fuarda son dönemde daha da önem kazanan mobil ödemeler ve katma değerli servisler alanında geliştirdiği ürünleri ziyaretçilere tanıtıyor.

Fuarda TSMxpert, Walletxpert, NFCxpert, M2Mxpert, Mobil Finansal Servisler, Mobil Test Araçları gibi ürünlerini on plana cikaracak olan Phaymobile, bu ürünlerle mobil dünyayla, ödeme, sadakat programları, biletleme ve geçiş kontrol iş kollarını teknolojik anlamda bir araya getiriyor. İlgili ürünlerle, son kullanıcıya her alanda ödeme yapmak, geçiş kontrolsistemlerinde kolaylık sağlamak, kişi puan avantajı kazanımları, fatura ödemeleri ve para transferi gibi alanlarda mobil uygulama tabanlı pratik çözümler sunuluyor. Fuarda Phaymobile’ın NFC ve mobil finansal servisler için geliştirdiği mobil uygulaması Walletxpert ürününün yeni versiyonu ilk kez ziyaretçilere tanıtılacak.

Phaymobile Genel Müdürü Özgür Güngör, Phaymobile’in mobil ödemeler dünyasının şekillenmesinde önemli parçalar üreten bir firma olduğunu ve farklı platformlarda geliştirdiği mobil uygulamalar için temel teşkil eden güvenlik altyapıları ile hem ulusal hem de uluslararası alanda çözümler sunduklarını belirtti. “Özellikle son iki yıl içinde hızla kabul gördüğümüz Avrupa pazarında konumumuzu daha da güçlendirmek ve diğer pazarlara açılmak için sektörün en önemli etkinliği olan Mobile World Congress’te ürünlerimizi ve servislerimizi anlatmak, sergilemek ve yeni iş ilişkileri kurmayı amaçlıyoruz. Cardtek Group kuruluşu bir firma olarak grubumuzun ürün portföyü içinde birçok bütünleşik çözümün de fuar ziyaretçilerine anlatımını gerçekleştireceğiz” diyen Güngör bu ürün portföyü arasında ulaşım ve şehir kartları, kart yönetimi sistemleri de bulunduğunu söyledi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/12 °C
İstanbul 9/16 °C
İzmir 11/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1220
EURO
9,6899
IMKB
80.549
ALTIN
455,529