Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
25 Şubat 2014
Teknoloji Evlere Tekno Tekir İle Taşınıyor
Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom’un yeni reklam yüzü Tekno Tekir oldu. Tekno Tekir, Türk Telekom’un yeni müşteri yaklaşımını Mutluluk Evinizde sloganıyla evlere taşıyacak.

Türkiye’nin dijital dönüşümüne öncülük eden, yaptığı altyapı yatırımları ve geliştirdiği teknolojilerle hayatı kolaylaştırmak için çalışan Türk Telekom, yeni reklam yüzü Tekno Tekir ile evdeki mutluluğu sahipleniyor.

Türk Telekom, Tekno Tekir’le evde yeni bir dönem başlatıyor; sunacağı yeni ürün, çözüm ve hizmetlerle teknolojiyi evlere daha fazla taşımaya, sağlayacağı avantajlarla müşterilerini daha mutlu etmeye hazırlanıyor.

Tekno Tekir’in sunduğu ilk ürün Türk Telekom’un akıllı ev telefonu E4
Tekno Tekir’in sunduğu ilk Türk Telekom ürünü Türkiye’nin ilk akıllı ev telefonu olan E4 olacak. Türk Telekom müşterileri E4 ile internete girebiliyor, TV seyrediyor, cep telefonundaki rehberi ev telefonuna aktarabiliyor, oyun oynayabiliyor, uygulamalar yükleyebiliyor.

Ali Yılmaz: Mutluluğu artıracak yeni ürün, hizmet ve avantajlarımız olacak
Türk Telekom olarak ‘Evdeki Mutluluk’ kavramını sahipleneceklerini ifade eden Bireysel Müşteri Başkanı Ali Yılmaz, “Ev telefonuyla tüketicilerin hayatına girmiş bir marka olarak evi, ev yaşamını ve evdeki mutluluğu sahipleniyoruz. Bunun ilk müjdesini de, internete girebilen Türkiye’nin ilk akıllı ev telefonu E4 ile verdik. Yeni dönemde hem evlerde hem de dışarıda mutluluğu artıracak yeni ürün ve hizmetlerimiz olacak; tüm bunları sevimli kedimiz Tekno Tekir tanıtacak. Tekno Tekir, evlere teknolojiyi taşımakla kalmayacak. Kendi sektöründe Türkiye’nin saygın markalarıyla yapacağımız işbirlikleriyle müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak, onlara çeşitli avantajlar sağlayacak” diye konuştu.

Yılmaz, Türk Telekom Grubunun 2013 yılı sonu itibariyle 13,7 milyon sabit erişim hattı ve 7,3 milyon geniş bant abonesi bulunduğunu ifade etti. 2013 yılında gerçekleştirdikleri marka işbirlikleriyle marketten hazır giyime, mobilyadan bankacılık ve turizme, 23 farklı sektörde, 62 indirim kampanyasıyla Türk Telekomlular’a toplam 20 milyon TL fayda sağladıklarını belirten Yılmaz sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye’de yaklaşık 20 milyon hane bulunuyor. Rakamlara göre hane başı ortalaması ise 3.5 olarak kaydediliyor. Biz de Türk Telekom olarak mutluluk evinizde diyoruz, mutluluğu tüm evlere ulaştırmayı, yani ürün ve hizmetlerimizi tüm Türkiye’ye sunmayı hedefliyoruz.”
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -2/6 °C
İstanbul 4/7 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3320
EURO
6,0605
IMKB
80.549
ALTIN
213,271