Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
26 Şubat 2014
Renginizi Belli Etmenin En Şık Yolu
Faber–Castell dikkat çekici renklere sahip olan GRIP fosforlu kalemleriyle işaretinizi bırakmanız için en renkli yolu sunuyor

Sarı, turuncu, pembe ve yeşil renk seçeneklerinin bulunduğu GRIP Textliner serisi, gerek okulda gerekse iş yerinizde yanınızdan ayıramayacağınız bir ürün haline geliyor.

3 değişik genişlikte çizme, işaretleme olanağı sunan bu renkli kalemler, kolay tutuş sağlayan grip noktacıklarıyla da kullanımda büyük bir rahatlık imkanı sunuyor. GRIP Textliner serisinin en göz alıcı özelliği ise tekrar doldurularak kullanılabiliyor olması.

Kalıcı izler bırakın
GRIP Permanent Markör serisi her türlü yüzeyde kullanılabilir olmasıyla kalem meraklılarının gözdesi oluyor. Yeniden doldurularak kullanılabilen bu kalemin mürekkebi ise kalıcı. Ön ve arka kapakları mürekkep rengini gösteren kalemin dış yüzeyi ise siyahın asil duruşuyla tasarlanmış.
Kesik uç ve yuvarlak uç seçenekleri bulunan GRIP Permanent Markör serisi her türlü ihtiyaca hitap ediyor. Rahat yazım sağlayan ergonomik üçgen gövde aynı zamanda eliniz için büyük konfor sağlıyor.

 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 4/9 °C
İstanbul 10/15 °C
İzmir 9/13 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,2873
EURO
6,0224
IMKB
80.549
ALTIN
212,456