Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
26 Şubat 2014
IFS Türkiye, İKZ'14 Zirvesi'nde
Kurumsal yazılım pazarının global oyuncularından IFS, İstanbul Teknik Üniversitesi Kariyer Merkezi tarafından 14. sü düzenlenecek İTÜ Kariyer Zirvesi’nde geleceğin yöneticileri ile buluşacak.

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen kurumsal yazılım çözümleri sağlayıcısı olan IFS’in, dünya genelinde 3000’den fazla çalışanı bulunuyor. 2004 yılından bu yana IFS’in Türkiye ofisi olarak çalışmalarını sürdüren IFS Türkiye ise çoğunluğunu endüstri ve bilgisayar mühendislerinin oluşturduğu 50’nin üzerinde çalışana sahip. IFS Türkiye’nin aralarında KVK Teknoloji, Durmazlar Makine, Hakan Plastik, Aytaç Gıda, AGT, Samet Kalıp, Makel Elektrik, Bursa Beton & Çimento, Çemtaş, Noki, Teknorot Otomotiv, FNSS Savunma, SKT Otomotiv, Sinpaş İnşaat, Seranit, Müzekart, Dearsan Tersanesi gibi pek çok farklı endüstriden 160’ın üzerinde müşteriye hizmet veriyor.

Avrasya’nın en büyük kariyer zirvesi olarak belirtilen İKZ’14’de öğrencilerle buluşacak olan IFS Türkiye yetkilileri, IFS Türkiye’ye değer katacak geleceğin yöneticileri ile bir araya gelmeyi hedefliyor.
25-26 Şubat tarihlerinde İTÜ Ayazağa-Maslak yerleşkesinde yapılacak etkinlik alanında açılacak stantta IFS yöneticileri ERP alanında kariyer yapma olanakları ve iş fırsatları hakkında bilgi verecekler. Bu alanda çalışmak isteyen öğrencilerle mülakat ve işe alım süreçlerinin de gerçekleştirileceği Zirve’de ayrıca öğrencilerle IFS Türkiye’de görev yapan İstanbul Teknik Üniversitesi mezunları deneyimlerini paylaşacak.

IFS Türkiye’deki kariyer fırsatları, işe alım süreçleri ve çalışma prensipleri ile ilgili bilgi veren IFS Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Göksel Sanbay, gerek zirveye katılacak öğrencilere gerekse bu sektörde çalışmak isteyen öğrencilere şu mesajı verdi: Mühendislik eğitimlerinde sorun çözme ve verimlilik artırma konularına yoğunlaşan pek çok kişi iş hayatında maalesef bu yönleri ile alakalı uygulama yapmadıkları için mühendislik vasıflarının körelmesinden şikayet etmektedirler. IFS Danışmanları projelerde sektörel ya da firmaya özel sıkıntıları ele almakta ve kaliteli, kalıcı çözümleri IFS Uygulamaları'nın da sunduğu gelişmiş teknoloji ile sağlamaktadır. Kariyerinde bu vasıflarını geliştirmeyi hedef edinen mühendis ve mühendis adayları için çok doğru bir seçenektir.

Dünyada ve Türkiye’de markası ile özdeşleşen genç ve dinamik kadrolarla birlikte ilerleyen IFS, pek çok üniversite ile de bu çalışmalarını sürdürüyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 5/14 °C
İstanbul 6/19 °C
İzmir 6/18 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,1592
EURO
6,7259
IMKB
80.549
ALTIN
326,671