Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
26 Şubat 2014
Mutluluk Tadında Pastalar Yarışıyor
Bu yıl 5. kez düzenlenen Benim Özsüt Pastam yarışması Yaratıcılığı ve lezzeti bir araya ben getiririm diyen tüm pasta tutkunları bir araya getiriyor. 14 Mart 2014’e kadar başvuruların devam ettiği yarışmaya katılmak için zaman azalıyor.

Türkiye’nin Pastacısı Özsüt’ün, 5 yıldır düzenlediği Benim Özsüt Pastam yarışmasına katılım artıyor. Pastaya ve pastacılığa ilgi duyan herkesi bir araya getiren yarışmaya başvurular 14 Mart’a kadar devam ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi hem lezzetli hem eğlenceli anların yaşanacağı yarışma, yaratıcılığına ve lezzetine güvenen tüm pasta tutkunlarını bir araya getiriyor. Özsüt'ün deneyimli pasta ustaları ve Ar-Ge ekibi yarışmaya başvuran reçetelerin değerlendirilmesinin ardından 10 reçete finale geçmeye hak kazanacak. Büyük finali 12 Nisan’da İstanbul’da gerçekleşecek olan Benim Özsüt Pastam’da finalistler jüri karşısında ter dökecek.

Benim Özsüt Pastam yarışmasının sonunda birinci olan tarif Özsüt 2014 Yaz Menüsü'nde yerini alırken, tarif sahibi 7 bin 500 Türk Lirası'nın sahibi olacak. İkinci pastanın sahibi 5 bin Türk Lirası, üçüncü ise 2 bin 500 Türk Lirası ile ödüllendirilecek.

Yarışmaya, ozsut.com.tr/benimozsutpastam-sartname.php linkinden ulaşılacak şartname ile başvuru yapılabiliyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 6/18 °C
İstanbul 14/19 °C
İzmir 12/23 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6626
EURO
6,5275
IMKB
80.549
ALTIN
222,078