Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
26 Şubat 2014
Türk Oyun Geliştiricilerden Efsane Doğuyor
İki Türk oyun geliştiricisi Serhat Uzuner ve Serkan Uzuner, efsane oyun Unreal Tournament'ın eğlenceli halini yansıtan Tough Guys Tournament’ı geliştirdi.

Unreal Development Kit (UDK) oyun motoru ile yapılan First Person Shooter (FPS) deathmatch tarzındaki oyun, 35 karakter ve 5 ana bölüm altında toplam 20 bölümden oluşuyor.

Oyunun konusu dünya üzerinde düzenlenen turnuvanın en iyisi olmak için mücadele eden bir kahramanın macerasını anlatıyor. Etkileyici grafik özellikleri ve ses kalitesiyle özel bir deneyimi sunan Tough Guys Tournament, mobil oyun severler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Tough Guys Tournament’ın geliştiricilerinden Serhat Uzuner, Unreal Tournament tarzında yerli bir FPS oyunu olmadığını vurgulayarak, bu tarz oyunları geliştirmenin çok zor olduğunu söyledi. Serhat Uzuner : “Tough Guys Tournament’ı geliştirmek için yaklaşık iki yıl boyunca çalıştık. Türk oyun geliştiricilerine örnek olacak bir başarıya imza attığımızı düşünüyorum. Genelde yabancıların ve büyük ortaklı şirketlerin hakim olduğu bu sektörde böylesine oyun geliştirmek bu alanda çalışmaları olan bir çok girişimciye cesaret verecektir” dedi.

Ekim 2013’de tamamlanan oyun sadece Apple Store’dan indirilebiliyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 13/26 °C
İstanbul 17/21 °C
İzmir 14/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7050
EURO
6,6085
IMKB
80.549
ALTIN
223,648