Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
26 Şubat 2014
Türk Oyun Geliştiricilerden Efsane Doğuyor
İki Türk oyun geliştiricisi Serhat Uzuner ve Serkan Uzuner, efsane oyun Unreal Tournament'ın eğlenceli halini yansıtan Tough Guys Tournament’ı geliştirdi.

Unreal Development Kit (UDK) oyun motoru ile yapılan First Person Shooter (FPS) deathmatch tarzındaki oyun, 35 karakter ve 5 ana bölüm altında toplam 20 bölümden oluşuyor.

Oyunun konusu dünya üzerinde düzenlenen turnuvanın en iyisi olmak için mücadele eden bir kahramanın macerasını anlatıyor. Etkileyici grafik özellikleri ve ses kalitesiyle özel bir deneyimi sunan Tough Guys Tournament, mobil oyun severler tarafından yoğun ilgi görüyor.

Tough Guys Tournament’ın geliştiricilerinden Serhat Uzuner, Unreal Tournament tarzında yerli bir FPS oyunu olmadığını vurgulayarak, bu tarz oyunları geliştirmenin çok zor olduğunu söyledi. Serhat Uzuner : “Tough Guys Tournament’ı geliştirmek için yaklaşık iki yıl boyunca çalıştık. Türk oyun geliştiricilerine örnek olacak bir başarıya imza attığımızı düşünüyorum. Genelde yabancıların ve büyük ortaklı şirketlerin hakim olduğu bu sektörde böylesine oyun geliştirmek bu alanda çalışmaları olan bir çok girişimciye cesaret verecektir” dedi.

Ekim 2013’de tamamlanan oyun sadece Apple Store’dan indirilebiliyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/12 °C
İstanbul 9/16 °C
İzmir 11/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1220
EURO
9,6899
IMKB
80.549
ALTIN
455,529