Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
26 Şubat 2014
Kış Masalı, 28 Şubat'ta Sinemalarda
Efsanevi bir New York şehrinde geçen, bir asırdan uzun süreye yayılan Winter’s Tale/Kış Masalı mucizeleri, kesişen kaderleri ve iyi ile kötü arasındaki çok eski savaşı konu alıyor.

Film Oscar® ödüllü senarist Akiva Goldsman’ın (A Beautiful Mind) ilk yönetmenlik denemesi. Filmin başrolünde Colin Farrell (Saving Mr. Banks), Jessica Brown Findlay (TV’s Downton Abbey) ve Oscar® ödüllü Russell Crowe (Gladiator) yer alıyor.

Peter Lake (Farrell) usta bir hırsızdır ama güzel Beverly Penn (Brown Findlay) tarafından kendi kalbinin çalınacağını hiç tahmin etmez. Ama onlarınki talihsiz bir aşktır: Beverly ölümcül bir verem türünün pençesindedir; Peter ise bir zamanlar akıl hocası olan şeytani Pearly Soames (Crowe) tarafından çok daha vahşet dolu bir ölüm için hedef alınmıştır. Pearly onu alt etmek için elinden gelen her şeyi yapsa da, Peter tek gerçek aşkını kurtarmak için umutsuzca çabalar; zamana ve karanlık güçlere karşı mücadele eder —kazanan her şeyi alacak, kaybeden ise lanetlenecektir. Peter’ın bir mucizeye ihtiyacı vardır, ama onu bulup bulamayacağını ancak zaman gösterecektir.
Filmde yer alan diğer oyuncular şöyle: Oscar® ödüllü oyuncular Jennifer Connelly (A Beautiful Mind), William Hurt (Kiss of the Spider Woman) ve Eva Marie Saint (On the Waterfront); ayrıca, sinemanın iki yeni ismi Ripley Sobo ve Mckayla Twiggs (her ikisi de Broadway yapımı Once'ta rol aldı).

Goldsman filmin senaryosunu Mark Helprin’in aynı adlı ünlü romanına dayanarak yazdı. Filmin yapımcılığını Marc Platt (Drive), Michael Tadross (Sherlock Holmes) ve Tony Allard (Showtime yapımı The Baby Dance); yönetici yapımcılığını ise Kerry Foster ve Bruce Berman gerçekleştirdi.
Winter’s Tale/Kış Masalı'nın kamera arkası yaratıcı ekibi beş kez Oscar® adaylığı bulunan görüntü yönetmeni Caleb Deschanel (The Passion of the Christ, The Patriot), yapım tasarımcısı Naomi Shohan (Constantine, I Am Legend), kostüm tasarımcısı Michael Kaplan (Mission: Impossible – Ghost Protocol, Star Trek) ve kurgu ustaları Wayne Wahrman (I Am Legend) ve Oscar® adayı Tim Squyres’den (Life of Pi, Crouching Tiger, Hidden Dragon) oluşuyor. Filmin müziği Oscar® ödüllü Hans Zimmer (The Lion King, Inception, Man of Steel) ve Rupert Gregson-Williams’ın (Grown Ups 2) imzasını taşıyor.

Warner Bros. Pictures, Village Roadshow Pictures işbirliğiyle, bir Weed Road/Marc Platt yapımı olan Winter’s Tale/Kış Masalı'nı sunar. 14 Şubat 2014 tarihinde gösterime girecek olan filmin dünya çapındaki dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures, seçili bölgelerde ise Village Roadshow Pictures gerçekleştirecek.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 6/20 °C
İstanbul 10/14 °C
İzmir 12/25 °C
PİYASALAR
DOLAR
9.5897
EURO
11.1482
IMKB
80.549
ALTIN
553,18