Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
27 Şubat 2014
Şarkılardaki Kadınlar, Kadınlardaki Şarkılar
Solistliğini müzisyen Çağlayan Kent’in, müzik direktörlüğünü ise Nurkan Renda’nın yaptığı Lirik Proje, muhteşem performanslarına hız kesmeden devam ediyor.

Lirik Proje ekibi, 8 Mart Cumartesi günü Şarkılardaki Kadınlar, Kadınlardaki Şarkılar konseptiyle Dünya Kadınlar Günü’nü Jazz Company’de kutlayacak.

Uğruna şarkı yazılan kadınların anılacağı gecede, Lirik Proje ekibinin repertuarına müzik dünyası için anlam taşıyan kadın sanatçıların şarkıları dahil olacak. Lirik Proje’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sahne alacağı Jazz Company’de, şarkılara ilham olan büyük aşkların kahramanı olan kadınlar için unutulmaz bir performans gerçekleşecek.

Lirik Proje, 2013 yılında Çağlayan Kent tarafından Nurkan Renda ile birlikte kuruldu. Uzun yıllar, piyano ve şan eğitimi alan Kent, kariyerini farklı bir doğrultuda şekillendirerek İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldu. Gerek gazeteci gerekse iletişim danışmanı olarak çalıştığı 20 yıl içerisinde müzikten kopmayan, besteleriyle uluslararası albümlerde yer alan Çağlayan Kent, profesyonel iş yaşamından vazgeçmeksizin Lirik Proje ile müziğe döndü. Lirik Proje, 50’ ve 60’lı yılların blues’larının yanı sıra Türkçe sözlü hafif batı müziğinin caz standartlarındaki örneklerinden derlenen bir repertuar ile sahne alıyor.

Her Cuma ve Cumartesi akşamı 22:00-01:00 saatleri arasında canlı caz müzik dinletileriyle caz severlerin gözdesi olan Jazz Company’de, Mart ayında ayrıca İlham Gencer ve İpek Dinç’in özel performansları, Fötr Blues Band, Dilek Sert Erdoğan Trio, Asena Akan, Ayk Baklacıoğlu & Karma DJ Band, Jens Pollheide gibi ünlü isim ve gruplar da sahne alacak.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -2/6 °C
İstanbul 4/7 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3190
EURO
6,0419
IMKB
80.549
ALTIN
213,402