Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
27 Şubat 2014
Şarkılardaki Kadınlar, Kadınlardaki Şarkılar
Solistliğini müzisyen Çağlayan Kent’in, müzik direktörlüğünü ise Nurkan Renda’nın yaptığı Lirik Proje, muhteşem performanslarına hız kesmeden devam ediyor.

Lirik Proje ekibi, 8 Mart Cumartesi günü Şarkılardaki Kadınlar, Kadınlardaki Şarkılar konseptiyle Dünya Kadınlar Günü’nü Jazz Company’de kutlayacak.

Uğruna şarkı yazılan kadınların anılacağı gecede, Lirik Proje ekibinin repertuarına müzik dünyası için anlam taşıyan kadın sanatçıların şarkıları dahil olacak. Lirik Proje’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sahne alacağı Jazz Company’de, şarkılara ilham olan büyük aşkların kahramanı olan kadınlar için unutulmaz bir performans gerçekleşecek.

Lirik Proje, 2013 yılında Çağlayan Kent tarafından Nurkan Renda ile birlikte kuruldu. Uzun yıllar, piyano ve şan eğitimi alan Kent, kariyerini farklı bir doğrultuda şekillendirerek İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldu. Gerek gazeteci gerekse iletişim danışmanı olarak çalıştığı 20 yıl içerisinde müzikten kopmayan, besteleriyle uluslararası albümlerde yer alan Çağlayan Kent, profesyonel iş yaşamından vazgeçmeksizin Lirik Proje ile müziğe döndü. Lirik Proje, 50’ ve 60’lı yılların blues’larının yanı sıra Türkçe sözlü hafif batı müziğinin caz standartlarındaki örneklerinden derlenen bir repertuar ile sahne alıyor.

Her Cuma ve Cumartesi akşamı 22:00-01:00 saatleri arasında canlı caz müzik dinletileriyle caz severlerin gözdesi olan Jazz Company’de, Mart ayında ayrıca İlham Gencer ve İpek Dinç’in özel performansları, Fötr Blues Band, Dilek Sert Erdoğan Trio, Asena Akan, Ayk Baklacıoğlu & Karma DJ Band, Jens Pollheide gibi ünlü isim ve gruplar da sahne alacak.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 7/20 °C
İstanbul 10/14 °C
İzmir 13/25 °C
PİYASALAR
DOLAR
9.5897
EURO
11.1482
IMKB
80.549
ALTIN
553,18