Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
27 Şubat 2014
CredoWork, Thales ile Anlaştı
Thales e- Security ile temsilcilik anlaşması imzalayan CredoWork bilginin saklanması, şifrelenmesi ve bütünlüğünün korunması için finans sektörüne geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Pazardaki gücünü uluslararası işbirlikleriyle artırmaya devam eden Cardtek Group şirketleri, işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. CredoWork dünyanın önde gelen bilgi güvenliği koruma çözümleri üretici Thales e-Security ile işbirliği yaptı. CredoWork bundan sonra ödeme sistemleri sektörüne Thales HSM’lerle (Hardware Security Module-Donanım Güvenlik Modülü) güvenilir veri yönetiminde maksimum güvence sağlıyor.

2013 yılı başından bu yana yeni anlaşmalarla ürün yelpazesini genişleten grup şirketleri, bankacılık işlemlerinde teknolojinin kusursuz ve sorunsuz çalışmasını sağlayacak yatırımlarına devam ediyor.

Bilgi güvenliğinin sektör için önemini vurgulayan CredoWork Genel Müdürü Gökhan Koldaş,
özellikle finans sektöründeki müşterilerine sorunsuz hizmet verebilmek için sorumlulukları olduğunun altını çizerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Üstlendiğimiz ürün gamında hizmet kalitemizin kuruluşlar açısından gerçek anlamda tatmin edici olabilmesi için dünya lideri kurumlarla işbirliği yapıyoruz. Bu şekilde hem iş ortaklarımızla birlikte ürün ve hizmet kalitemizi yükseltiyor, hem de genişleyen iş ağımızla konumumuzu güçlendiriyoruz. Finansal işlemlerin gerçekleştiği tüm bilgilere kötü niyetli kişilerin erişimini engellemek ve güven altına almak için Thales HSM ürünü tüm dünya tarafından tercih ediliyor. CredoWork ürünleriyle hizmet vermekte olduğumuz bir çok banka var, bu bankaların bilgi güvenliğini ve iş süreçlerini Thales’in Hardware Security Module’leriyle en üst seviyeye taşıyacağız.”

HSM’ler sehtekarlık, dolandırıcılık ve ele geçirme gibi her zaman var olabilecek risleri minimuma indiriyor ve hata toleransı yüksek olan işlemlerden, güvenli işlem ortamına sorunsuzca geçişi sağlıyor. Son yıllarda artan güvenlik ihlalleri özellikle bilginin hızlı ve güvenli bir şekilde iletilmesini gerektiriyor. Thales HSM’in hayatı kolaylaştıran bir diğer özelliği de güvenli uzaktan izleme ve yönetimi desteklemesi.

Dünya ödeme sistemlerinin yüzde 80’inin veri güvenliğini sağlıyoruz…

Thales e-Security Küresel Satışdan Sorumlu Başkan Yardımcısı işbirliğiyle ilgili olarak: "Veri güvenliği ihlalleri hakkında sürekli yayınlanan haberler müşterilerin güvenini sarsmakta ve güvenlik konusunun gündemimizde en üst düzey önem taşımasına yol açmaktadır. Thales veri güvenliği ve şifreleme çözümleri konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişine sahip olmakla birlikte en üst düzey güvenlik sağlamada uzmandır. Cardtek Group’un müşterilerinin en değerli varlıkları olan verilerini ve iş süreçlerini korumak için inovatif ve yüksek kaliteli güvenlik çözümleri için bizi tercih etmiş olmasından ötürü memnuniyet duyuyoruz”.

56 ülkede faaliyet gösteren Thales, bilgi güvenliği denince akla gelen en büyük uluslararası şirketlerdendir. Dünyanın en hassas bilgi güvenliğini 40 yılı aşkın tecrübesi ile dünyadaki ödeme sistemlerinin yüzde 80’inde sağlayan firma veri güvenliği koruma çözümlerinin önde gelen global üreticisidir.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 13/26 °C
İstanbul 17/21 °C
İzmir 14/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,7050
EURO
6,6085
IMKB
80.549
ALTIN
223,648