Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
27 Şubat 2014
CredoWork, Thales ile Anlaştı
Thales e- Security ile temsilcilik anlaşması imzalayan CredoWork bilginin saklanması, şifrelenmesi ve bütünlüğünün korunması için finans sektörüne geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Pazardaki gücünü uluslararası işbirlikleriyle artırmaya devam eden Cardtek Group şirketleri, işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. CredoWork dünyanın önde gelen bilgi güvenliği koruma çözümleri üretici Thales e-Security ile işbirliği yaptı. CredoWork bundan sonra ödeme sistemleri sektörüne Thales HSM’lerle (Hardware Security Module-Donanım Güvenlik Modülü) güvenilir veri yönetiminde maksimum güvence sağlıyor.

2013 yılı başından bu yana yeni anlaşmalarla ürün yelpazesini genişleten grup şirketleri, bankacılık işlemlerinde teknolojinin kusursuz ve sorunsuz çalışmasını sağlayacak yatırımlarına devam ediyor.

Bilgi güvenliğinin sektör için önemini vurgulayan CredoWork Genel Müdürü Gökhan Koldaş,
özellikle finans sektöründeki müşterilerine sorunsuz hizmet verebilmek için sorumlulukları olduğunun altını çizerek sözlerini şöyle sürdürdü: “Üstlendiğimiz ürün gamında hizmet kalitemizin kuruluşlar açısından gerçek anlamda tatmin edici olabilmesi için dünya lideri kurumlarla işbirliği yapıyoruz. Bu şekilde hem iş ortaklarımızla birlikte ürün ve hizmet kalitemizi yükseltiyor, hem de genişleyen iş ağımızla konumumuzu güçlendiriyoruz. Finansal işlemlerin gerçekleştiği tüm bilgilere kötü niyetli kişilerin erişimini engellemek ve güven altına almak için Thales HSM ürünü tüm dünya tarafından tercih ediliyor. CredoWork ürünleriyle hizmet vermekte olduğumuz bir çok banka var, bu bankaların bilgi güvenliğini ve iş süreçlerini Thales’in Hardware Security Module’leriyle en üst seviyeye taşıyacağız.”

HSM’ler sehtekarlık, dolandırıcılık ve ele geçirme gibi her zaman var olabilecek risleri minimuma indiriyor ve hata toleransı yüksek olan işlemlerden, güvenli işlem ortamına sorunsuzca geçişi sağlıyor. Son yıllarda artan güvenlik ihlalleri özellikle bilginin hızlı ve güvenli bir şekilde iletilmesini gerektiriyor. Thales HSM’in hayatı kolaylaştıran bir diğer özelliği de güvenli uzaktan izleme ve yönetimi desteklemesi.

Dünya ödeme sistemlerinin yüzde 80’inin veri güvenliğini sağlıyoruz…

Thales e-Security Küresel Satışdan Sorumlu Başkan Yardımcısı işbirliğiyle ilgili olarak: "Veri güvenliği ihlalleri hakkında sürekli yayınlanan haberler müşterilerin güvenini sarsmakta ve güvenlik konusunun gündemimizde en üst düzey önem taşımasına yol açmaktadır. Thales veri güvenliği ve şifreleme çözümleri konusunda kanıtlanmış bir başarı geçmişine sahip olmakla birlikte en üst düzey güvenlik sağlamada uzmandır. Cardtek Group’un müşterilerinin en değerli varlıkları olan verilerini ve iş süreçlerini korumak için inovatif ve yüksek kaliteli güvenlik çözümleri için bizi tercih etmiş olmasından ötürü memnuniyet duyuyoruz”.

56 ülkede faaliyet gösteren Thales, bilgi güvenliği denince akla gelen en büyük uluslararası şirketlerdendir. Dünyanın en hassas bilgi güvenliğini 40 yılı aşkın tecrübesi ile dünyadaki ödeme sistemlerinin yüzde 80’inde sağlayan firma veri güvenliği koruma çözümlerinin önde gelen global üreticisidir.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 3/12 °C
İstanbul 9/16 °C
İzmir 11/21 °C
PİYASALAR
DOLAR
8,1200
EURO
9,6929
IMKB
80.549
ALTIN
455,856