Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
27 Şubat 2014
TEB Grand Stevie Award’ı Kazandı
Bu yıl 8’inci kez düzenlenen Stevie Awards’ta Türk Ekonomi Bankası (TEB), biri altın olmak üzere 10 ödül aldı.

Dünyanın saygın ödül organizasyonlarından biri olarak gösterilen Stevie Awards’ta Türk Ekonomi Bankası (TEB), biri altın olmak üzere 10 ödül birden aldı. Bu sayede dünya çapında en fazla ödül kazanan şirketler arasında altıncı olan TEB, Türkiye’den Grand Stevie Ödülü’ne layık görülen tek kuruluş oldu. Stevie Ödülleri’nin 2013 yılında başlattığı uygulamaya göre, yarışmada en çok ödül alan 10 firmaya kategorilerden bağımsız olarak Grand Stevie Ödülü veriliyor. Bu yıl 8’incisi düzenlenen Stevie Awards’a dünya çapında 1500’den aday başvurdu.

TEB KOBİ Bankacılığı’na 4 ödül

TEB, günlük 20 bin, yıllık 4,5 milyona varan ziyaret sayısına ve 137 binden fazla üyeye sahip Türkiye’nin bankacılık sektöründeki KOBİ’lere yönelik ilk internet televizyonu TEB KOBİ TV ile Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı kategorisinde altın ödüle layık görüldü.

Yine aynı kategoride TEB, Altın ve Pırlanta Tahsilatı ile de bronz ödülüne sahip oldu. Müşteri Hizmetlerinde İnovasyon kategorisinde ise Girişim Bankacılığı ve Yeni Altın Çağı ile bronz ödül aldı.

TEB Aile Akademisi’ne Gümüş Ödül

Finansal okuryazarlık seferberliği kapsamında başlattığı ve 1,5 yılda 100 binden fazla kişiye ulaşan TEB Aile Akademisi de Müşteri Hizmetleri’nde İnovasyon kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü.

Bununla birlikte TEB; Yeni IVR/Web Servis Çözümü kategorisinde, IVR Sadeleştirme ile bronz, Yılın Çağrı Merkezi (100 koltuk üzeri) kategorisinde TEB İletişim Merkezi ile bronz, Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı/Bankacılık kategorisinde TEB Çağrı Merkezi ile bronz ödül aldı.

Ayrıca TEB; Yılın Inbound Pazarlama Programları ve Yılın Outbound Pazarlama Programları kategorilerinde de bireysel müşterilerine yönelik Inbound ve Outbound Pazarlama Programları ile iki bronz ödül aldı.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 6/20 °C
İstanbul 10/14 °C
İzmir 12/25 °C
PİYASALAR
DOLAR
9.5897
EURO
11.1482
IMKB
80.549
ALTIN
553,18