Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
27 Şubat 2014
TEB Grand Stevie Award’ı Kazandı
Bu yıl 8’inci kez düzenlenen Stevie Awards’ta Türk Ekonomi Bankası (TEB), biri altın olmak üzere 10 ödül aldı.

Dünyanın saygın ödül organizasyonlarından biri olarak gösterilen Stevie Awards’ta Türk Ekonomi Bankası (TEB), biri altın olmak üzere 10 ödül birden aldı. Bu sayede dünya çapında en fazla ödül kazanan şirketler arasında altıncı olan TEB, Türkiye’den Grand Stevie Ödülü’ne layık görülen tek kuruluş oldu. Stevie Ödülleri’nin 2013 yılında başlattığı uygulamaya göre, yarışmada en çok ödül alan 10 firmaya kategorilerden bağımsız olarak Grand Stevie Ödülü veriliyor. Bu yıl 8’incisi düzenlenen Stevie Awards’a dünya çapında 1500’den aday başvurdu.

TEB KOBİ Bankacılığı’na 4 ödül

TEB, günlük 20 bin, yıllık 4,5 milyona varan ziyaret sayısına ve 137 binden fazla üyeye sahip Türkiye’nin bankacılık sektöründeki KOBİ’lere yönelik ilk internet televizyonu TEB KOBİ TV ile Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı kategorisinde altın ödüle layık görüldü.

Yine aynı kategoride TEB, Altın ve Pırlanta Tahsilatı ile de bronz ödülüne sahip oldu. Müşteri Hizmetlerinde İnovasyon kategorisinde ise Girişim Bankacılığı ve Yeni Altın Çağı ile bronz ödül aldı.

TEB Aile Akademisi’ne Gümüş Ödül

Finansal okuryazarlık seferberliği kapsamında başlattığı ve 1,5 yılda 100 binden fazla kişiye ulaşan TEB Aile Akademisi de Müşteri Hizmetleri’nde İnovasyon kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü.

Bununla birlikte TEB; Yeni IVR/Web Servis Çözümü kategorisinde, IVR Sadeleştirme ile bronz, Yılın Çağrı Merkezi (100 koltuk üzeri) kategorisinde TEB İletişim Merkezi ile bronz, Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı/Bankacılık kategorisinde TEB Çağrı Merkezi ile bronz ödül aldı.

Ayrıca TEB; Yılın Inbound Pazarlama Programları ve Yılın Outbound Pazarlama Programları kategorilerinde de bireysel müşterilerine yönelik Inbound ve Outbound Pazarlama Programları ile iki bronz ödül aldı.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -2/6 °C
İstanbul 4/7 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3320
EURO
6,0605
IMKB
80.549
ALTIN
213,271