Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
27 Şubat 2014
Unique İletişim Sahaya Geri Dönüyor
UNİQUE İletişim bir süredir devam eden yapılanma sürecinin ardından yeniden müşterileri ile buluşuyor.

Enerji ve gayrimenkul alanında yatırımları ile ön plana çıkan Akiş Group 2014 yılında yatırım rotasını iletişim alanına çevirdi. Bünyesinde bulunan Unique İletişim’i yeniden canlandırma kararı alan grup, iletişim alanındaki hizmet anlayışını baştan aşağıya değiştiriyor!

Unique İletişim ve Danışmanlık yeni yapılanması ile PR ajansı olarak çıktığı yolculuğuna, 360 derece iletişim hizmeti vererek devam edecek. Unique İletişim’in hedefi, müşterilerine iletişime dair tüm hizmetleri tek bir çatı altında sunabilmek. Şirketimizin bu amaçla oluşturulmuş; medya satın almadan, basın danışmanlığına; etkinlik planlamadan, sosyal medya yönetimine kadar pek çok alt bölümü bulunuyor.

İş dünyasında her geçen gün zamanın daha da kıymetlendiğine dikkat çeken Unique İletişim kendisini; çalıştıkları firmaların tüm iletişim hizmetlerini tek elden alabilecekleri bir danışmanlık şirketi olarak tanımlıyor.

Akiş Group’un iletişim alanında ki yatırımı Unique İletişim dışında ayrıca enerji alanında Fransız ve İtalyan ortaklı yatırımları da bulunuyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -2/6 °C
İstanbul 4/7 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3320
EURO
6,0605
IMKB
80.549
ALTIN
213,271