Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
27 Şubat 2014
Unique İletişim Sahaya Geri Dönüyor
UNİQUE İletişim bir süredir devam eden yapılanma sürecinin ardından yeniden müşterileri ile buluşuyor.

Enerji ve gayrimenkul alanında yatırımları ile ön plana çıkan Akiş Group 2014 yılında yatırım rotasını iletişim alanına çevirdi. Bünyesinde bulunan Unique İletişim’i yeniden canlandırma kararı alan grup, iletişim alanındaki hizmet anlayışını baştan aşağıya değiştiriyor!

Unique İletişim ve Danışmanlık yeni yapılanması ile PR ajansı olarak çıktığı yolculuğuna, 360 derece iletişim hizmeti vererek devam edecek. Unique İletişim’in hedefi, müşterilerine iletişime dair tüm hizmetleri tek bir çatı altında sunabilmek. Şirketimizin bu amaçla oluşturulmuş; medya satın almadan, basın danışmanlığına; etkinlik planlamadan, sosyal medya yönetimine kadar pek çok alt bölümü bulunuyor.

İş dünyasında her geçen gün zamanın daha da kıymetlendiğine dikkat çeken Unique İletişim kendisini; çalıştıkları firmaların tüm iletişim hizmetlerini tek elden alabilecekleri bir danışmanlık şirketi olarak tanımlıyor.

Akiş Group’un iletişim alanında ki yatırımı Unique İletişim dışında ayrıca enerji alanında Fransız ve İtalyan ortaklı yatırımları da bulunuyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 6/20 °C
İstanbul 10/14 °C
İzmir 12/25 °C
PİYASALAR
DOLAR
9.5897
EURO
11.1482
IMKB
80.549
ALTIN
553,18