Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
27 Şubat 2014
Yeni Patikolar Penelope Mağazalarında
PENELOPE, yepyeni ürünü Patiko ile soğuk günlerde ayağı bir türlü ısınmayanları kaz tüyünün eşsiz sıcaklığı ve hafifliği ile buluşturuyor.

Maya Tekstil'in eşsiz markası PENELOPE, yeni ürünü kaz tüyü patikleri Patiko ile ayaklarınızı bugüne kadar hissetmediğiniz yumuşaklıkta sarıyor. Kaz tüyünün vücut ısısını dengeleyen özelliği ile ayaklarınızı sıcacık tutuyor.

Gün boyunca yıpranan ve bedenin yükünü taşıyan ayakları kaz tüyünün benzersiz yumuşaklığı ile rahatlatabilme fırsatı sunan Patiko, ayakkabının içinde hapsolan, darbelere maruz kalan ayaklarınıza hak ettiği yumuşaklığı ve sağlığı şık tasarımı ile sunuyor.

Beyaz renkte farklı modellerde tasarlanan Patiko, kırmızı kristal ve gri kristal taşlı modellerle piyasaya sunuldu. Gri kristal taşlı modelinde gri biyeler, kırmızı kristal taşlı modelinde ise kırmızı renkte biyeler kullanılarak tasarlandı. İç dolgusunda yüzde 70 gıdık, yüzde 30 oranında sırt tüyünün kullanıldığı kaz tüyü Patiko patikler, hava geçirgenliği sayesinde terlemeye sebep olmuyor. Patiko hem ayaklarınızın nefes almasını sağlıyor hem de hijyenik yapısı ile ayak sağlığınızı koruyor. Bakımı gayet kolay olan Patikolar, çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilir olup, kurutma makinesinde de kurutulabiliyor. Alt tabanı ve dış yüzeyinde yüzde 100 pamuk kullanılarak üretilen Patiko, PENELOPE mağazalarından 99 TL’ye satışa çıkıyor.

Kaz tüyünde Avrupa normlarını belirleyen Avrupa Kaz Tüyü Topluluğu - EDFA'nın (European Down and Feather Association) Türkiye'deki tek temsilcisi Maya Tekstil’in sağlık standartlarına göre üretim yapan Akyazı tesisinde üretilen PENELOPE ürünleri kalite ve sağlık standartlarını gözeterek üretim yapıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/21 °C
İstanbul 17/27 °C
İzmir 15/30 °C
PİYASALAR
DOLAR
6,1290
EURO
6,8258
IMKB
80.549
ALTIN
251,985