Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
27 Şubat 2014
Yeni Patikolar Penelope Mağazalarında
PENELOPE, yepyeni ürünü Patiko ile soğuk günlerde ayağı bir türlü ısınmayanları kaz tüyünün eşsiz sıcaklığı ve hafifliği ile buluşturuyor.

Maya Tekstil'in eşsiz markası PENELOPE, yeni ürünü kaz tüyü patikleri Patiko ile ayaklarınızı bugüne kadar hissetmediğiniz yumuşaklıkta sarıyor. Kaz tüyünün vücut ısısını dengeleyen özelliği ile ayaklarınızı sıcacık tutuyor.

Gün boyunca yıpranan ve bedenin yükünü taşıyan ayakları kaz tüyünün benzersiz yumuşaklığı ile rahatlatabilme fırsatı sunan Patiko, ayakkabının içinde hapsolan, darbelere maruz kalan ayaklarınıza hak ettiği yumuşaklığı ve sağlığı şık tasarımı ile sunuyor.

Beyaz renkte farklı modellerde tasarlanan Patiko, kırmızı kristal ve gri kristal taşlı modellerle piyasaya sunuldu. Gri kristal taşlı modelinde gri biyeler, kırmızı kristal taşlı modelinde ise kırmızı renkte biyeler kullanılarak tasarlandı. İç dolgusunda yüzde 70 gıdık, yüzde 30 oranında sırt tüyünün kullanıldığı kaz tüyü Patiko patikler, hava geçirgenliği sayesinde terlemeye sebep olmuyor. Patiko hem ayaklarınızın nefes almasını sağlıyor hem de hijyenik yapısı ile ayak sağlığınızı koruyor. Bakımı gayet kolay olan Patikolar, çamaşır makinesinde 30 derecede yıkanabilir olup, kurutma makinesinde de kurutulabiliyor. Alt tabanı ve dış yüzeyinde yüzde 100 pamuk kullanılarak üretilen Patiko, PENELOPE mağazalarından 99 TL’ye satışa çıkıyor.

Kaz tüyünde Avrupa normlarını belirleyen Avrupa Kaz Tüyü Topluluğu - EDFA'nın (European Down and Feather Association) Türkiye'deki tek temsilcisi Maya Tekstil’in sağlık standartlarına göre üretim yapan Akyazı tesisinde üretilen PENELOPE ürünleri kalite ve sağlık standartlarını gözeterek üretim yapıyor.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 10/23 °C
İstanbul 14/21 °C
İzmir 13/26 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,6626
EURO
6,5275
IMKB
80.549
ALTIN
222,078