Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
27 Şubat 2014
VMware Türkiye Müdürlüğüne Yeni İsim
Bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Murat Mediçeler, bulut bilişim ve sanallaştırma alanında dünya lideri VMware’in Türkiye Ülke Müdürü oldu.

VMware Türkiye Ülke Müdürlüğü’ne, bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Murat Mediçeler getirildi. Mediçeler, bilişim sektöründe yerel ve bölgesel deneyimi ile bundan böyle VMware’in bölgedeki iş stratejisini yönetmek, Türkiye pazarında büyümek ve şirketlerin buluta olan yolculuklarını hızlandırmak için çalışacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü mezunu Murat Mediçeler, daha önce Dell, Sentim ve Teknoser’in de aralarında bulunduğu şirketlerde satış ve hizmet alanlarında çeşitli üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. Haziran 2006’da Gelişmekte Olan Bölgeler Servis Müdürü olarak Dell’e katılan Mediçeler; Türkiye, İsrail, Romanya, Macaristan, Ukrayna ve Bulgaristan’da da Dell markalı servis ağını kurdu. Ağustos 2010’da Dell Türkiye Genel Müdürlüğü’ne atandı. Mediçeler’in Genel Müdürlüğü döneminde Dell’in Türkiye’deki iş hacmi 3 yılda 3 kat büyüdü.

VMware Akdeniz Bölgesi Direktörü Shmulik Antebi, “Murat Mediçeler’in VMware Ülke Müdürü olarak aramıza katılmasından dolayı çok heyecanlıyız. Yaşadığımız, herşeyin birbirine bağlandığı dünyada, BT hızla şirketlerin yenilikçi olabilmeleri ve pazarda rekabet avantajı yakalamaları için en önemli etken haline geliyor. Bilgisi ve sektör deneyimi ile Murat Mediçeler’in, VMware’in Türkiye’deki müşterilerine mobil bulut çağında rehberlik etme ve Hizmet Olarak BT’ye geçişlerinde yardımcı olacak bir rol oynayacağına inanıyoruz.” dedi.

VMware Türkiye Ülke Müdürü Murat Mediçeler de: “Türkiye’deki şirketler her geçen gün içinde yer aldıkları rekabetin yüksek olduğu pazarların taleplerine daha etkin bir şekilde cevap verirken, BT için de rekabette avantajı sağlayacak büyük bir fırsat ortaya çıkıyor. Sanallaştırma ve bulut bilişim gibi etkinliği artıracak en önemli iki teknolojiyi şirketlere sunan VMware’de çalışmaya başlamaktan heyecan duyuyorum” diye konuştu.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 6/20 °C
İstanbul 10/14 °C
İzmir 12/25 °C
PİYASALAR
DOLAR
9.5897
EURO
11.1482
IMKB
80.549
ALTIN
553,18