Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
27 Şubat 2014
VMware Türkiye Müdürlüğüne Yeni İsim
Bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Murat Mediçeler, bulut bilişim ve sanallaştırma alanında dünya lideri VMware’in Türkiye Ülke Müdürü oldu.

VMware Türkiye Ülke Müdürlüğü’ne, bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Murat Mediçeler getirildi. Mediçeler, bilişim sektöründe yerel ve bölgesel deneyimi ile bundan böyle VMware’in bölgedeki iş stratejisini yönetmek, Türkiye pazarında büyümek ve şirketlerin buluta olan yolculuklarını hızlandırmak için çalışacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü mezunu Murat Mediçeler, daha önce Dell, Sentim ve Teknoser’in de aralarında bulunduğu şirketlerde satış ve hizmet alanlarında çeşitli üst düzey yöneticilik görevlerinde bulundu. Haziran 2006’da Gelişmekte Olan Bölgeler Servis Müdürü olarak Dell’e katılan Mediçeler; Türkiye, İsrail, Romanya, Macaristan, Ukrayna ve Bulgaristan’da da Dell markalı servis ağını kurdu. Ağustos 2010’da Dell Türkiye Genel Müdürlüğü’ne atandı. Mediçeler’in Genel Müdürlüğü döneminde Dell’in Türkiye’deki iş hacmi 3 yılda 3 kat büyüdü.

VMware Akdeniz Bölgesi Direktörü Shmulik Antebi, “Murat Mediçeler’in VMware Ülke Müdürü olarak aramıza katılmasından dolayı çok heyecanlıyız. Yaşadığımız, herşeyin birbirine bağlandığı dünyada, BT hızla şirketlerin yenilikçi olabilmeleri ve pazarda rekabet avantajı yakalamaları için en önemli etken haline geliyor. Bilgisi ve sektör deneyimi ile Murat Mediçeler’in, VMware’in Türkiye’deki müşterilerine mobil bulut çağında rehberlik etme ve Hizmet Olarak BT’ye geçişlerinde yardımcı olacak bir rol oynayacağına inanıyoruz.” dedi.

VMware Türkiye Ülke Müdürü Murat Mediçeler de: “Türkiye’deki şirketler her geçen gün içinde yer aldıkları rekabetin yüksek olduğu pazarların taleplerine daha etkin bir şekilde cevap verirken, BT için de rekabette avantajı sağlayacak büyük bir fırsat ortaya çıkıyor. Sanallaştırma ve bulut bilişim gibi etkinliği artıracak en önemli iki teknolojiyi şirketlere sunan VMware’de çalışmaya başlamaktan heyecan duyuyorum” diye konuştu.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -2/6 °C
İstanbul 4/7 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3320
EURO
6,0605
IMKB
80.549
ALTIN
213,271