Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
27 Şubat 2014
Bosch Çevre Kulübü'ne Altın Mixx Ödülü
Bosch Çevre Kulübü’nün, daha fazla çocuğa ulaşmak için Türkiye’nin en büyük sanal dünyası Sanalika ile yaptığı çalışma, Mixx Awards’ta oyun içi reklamlar kategorisinde Altın Mixx ödülüne layık görüldü.

Bosch Ev Aletleri, Yaşam için teknoloji sloganı çerçevesinde geliştirdiği doğa dostu teknolojilerle enerji ve su tasarrufu, doğal kaynakların bilinçli kullanımı, karbon ayak izinin azaltılması, atık yönetimi gibi sürdürülebilirlik şemsiyesi altında bulunan birçok farklı konuya dikkat çekiyor.

Oyunculara çevre duyarlılığıyla ilgili görevler verildi
Bosch Ev Aletleri, çevre bilincine sahip nesiller yetiştirilmesine daha çok katkı sağlamayı hedefliyor. 2011 yılında bu yana 15 bin çocuk üye sayısına ulaşan Bosch Çevre Kulübü, daha fazla çocuğa ulaşmak için Türkiye’nin en büyük sanal dünyası Sanalika ile bir iş birliği yaptı. Sanalika içerisinde bulunan oyunculara, oyunun ana kurgusundan uzaklaşmadan çevre duyarlılığı ile ilgili görevler verildi ve çeşitli bilgiler eğlenceli bir şekilde aktarıldı. Bu kapsamda oyun içi marka entegrasyonu, sanal ürün deneyimletme ve sanal mağaza açma kurguları da oyunculara sunuldu.

Bosch Ev Aletleri, bu çalışma ile Mixx (Marketing and Interactive Excellence) Awards’ta oyun içi reklamlar kategorisinde Altın Mixx ödülü kazandı. Dijital reklamcılığı geliştiren ekip ve markaları ödüllendiren; dijital yaratıcılık ve sonuçları üzerine odaklanan Mixx Awards, reklamları stratejiden yaratıcı çalışmaya ve uygulamaya, medya planlamasından entegrasyona, verimlilikten yatırımın geri dönüşüne kadar tüm katmanlarıyla değerlendiren tek dijital yarışma olma özelliğini taşıyor. Bosch Ev Aletleri, aldığı ödül ile Mixx Europe’a da katılma hakkı elde etti.

Sanalika’da Mayıs - Aralık 2013 tarihleri arasında Bosch Çevre Kulübü karakterleri ile etkileşime giren oyuncular tarafından 1.507.018 kere görev kabul edildi. 826.408 kere tüm aşamaları geçilerek görevler tamamlandı. Oyuncular 9.916.896 dakika boyunca Bosch Çevre Kulübü görevlerini tamamlamaya çalıştılar. Bosch Çevre Kulübü karakterlerinin Facebook Sayfalarının beğeni sayıları ise ortalama %791 arttı.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 6/20 °C
İstanbul 10/14 °C
İzmir 12/25 °C
PİYASALAR
DOLAR
9.5897
EURO
11.1482
IMKB
80.549
ALTIN
553,18