Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
28 Şubat 2014
WanTTed Genç Yetenek Programı Başlıyor
Türk Telekom, bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği WanTTed Genç Yetenek Programı ile gençlerin potansiyellerini keşfetmesini desteklemeye devam ediyor.

Türkiye'nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom’un, bu yıl üçüncüsünü düzenleyeceği WanTTed Genç Yetenek Programı 3 Mart 2014 tarihinde başlıyor. Diğer yıllardan farklı olarak bu yıl sinema teması ile gerçekleştirilecek program kapsamında gençlere kendi kariyerlerinde başrol oynama fırsatı veriliyor.

Türk Telekom WanTTed ile telekomünikasyon sektöründe kariyer yapmak isteyen yetenekli gençlerin potansiyellerini ortaya çıkarmayı hedeflerken aynı zamanda şirketin ilgi çekici dünyasını kariyer için tercih edilen bir rota olarak konumlandırmayı amaçlıyor. Bu bağlamda katılımcılara staj ve iş imkanı sunacak olan Türk Telekom, başarılı gençleri Harvard Üniversitesi’nde düzenlenen seminerlere göndererek ödüllendiriliyor.

Öğrenciler programa 3 Mart - 4 Nisan 2014 tarihleri arasında İTÜ, Boğaziçi, Bilkent, ODTÜ ve Dokuz Eylül üniversitelerinde düzenlenecek WanTTed 2014 tanıtım günleri sırasında başvurabilecek. Beş üniversitede düzenlenecek olan tanıtım günleri dışında Anadolu’daki 10 üniversitede de tanıtım ve duyuru amaçlı çalışmalar yapılacak. Üniversitelerin tüm bölümlerinin son sınıf ve yüksek lisans öğrencileri ile yeni mezunlarının katılımına açık olan programa ayrıca WanTTed.com.tr üzerinden başvurulabiliyor.

Başkasının değil kendi yazdığın senaryoda oyna!
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen WanTTed etkinliği bundan sonra her yıl değişen bir konsept yerine sabit olan ama içeriği değişen sinema konsepti ile gerçekleştirilecek. Bu temadan hareketle etkinliğin sloganı, “WanTTed Hayatının Filmi. Produced & Released by Türk Telekom. Kendi kariyer filminde başrol oynamak isteyen başarılı gençler aranıyor” olarak belirlendi.

Sunuculuğunu Ceyhun Yılmaz yapacak
Sinema konsepti çerçevesinde düzenlenecek farklı etkinlikler ve uygulamalar sayesinde öğrenciler, WanTTed programına dahil edilecek. İlk olarak öğrencilerin kendini Türk Telekom’da hayal edip, kendi kariyer filmini yaşamasını sağlayacak WanTTed Sinema Balonu kurgusu hayata geçirilecek. Kampüste WanTTed Sinema Balonu alanına gelen gençler, entegre kiosk’a Facebook hesapları ile giriş yapabilecekler. Gençler, burada soruları yanıtlayarak kendileri için hazırlanan beş farklı kariyer fragmanından birini belirleyecek. WanTTed Sinema Balonu tecrübesini ve fragmanı sosyal medyada da paylaşabilecek gençler, Sinema Balonu çıkışında ise WanTTed başvurusu yapabilecekler.

Gençler, Sinema Balonu içinde izledikleri fragmanların devamını için 15 gün önceden duyurulmuş bir salonda, Ceyhun Yılmaz’ın sunumu ile izleyebilecekleri oturumlara davet edilecekler. Gençler Facebook/Wanttedcomtr ve Twitter/Wantted üzerinden yarışmaya başvurabilecek.

WanTTed 2014 tanıtım günleri 5 üniversitede düzenlenecek
03-06 Mart 2014: İstanbul Teknik Üniversitesi
07-12 Mart 2014: Boğaziçi Üniversitesi
18-21 Mart 2014: Bilkent üniversitesi
25-28 Mart 2014: Orta Doğu Teknik Üniversitesi
01-04 Nisan 2014: Dokuz Eylül Üniversitesi
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 7/20 °C
İstanbul 10/14 °C
İzmir 13/25 °C
PİYASALAR
DOLAR
9.5897
EURO
11.1482
IMKB
80.549
ALTIN
553,18