Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
28 Şubat 2014
İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri
İstanbul Doğum Akademisi, anne-baba adaylarına Levent Kültür Merkezi’nde Keşkesiz Doğuma Hazırlık Semineri düzenliyor.

Kadın Doğum Uzmanı ve Keşkesiz Doğum Eğitmeni Op. Dr. Hakan Çoker ve Türkiye’nin Tek Hamile ve Doğum Psikoloğu Uzm. Psk. Neşe Karabekir’in Keşkesiz Doğum felsefesi, rahatlama, hypnobirthing, gevşeme gibi çeşitli doğum teknikleri hakkındaki birçok bilgiyi paylaşacağı seminere aileler ücretsiz katılabilecek.

Doğum sürecinde ebeveynlerin yanında olan anne-bebek ve baba dostu bir doğuma hazırlık merkezi olarak hizmet veren İstanbul Doğum Akademisi, 3 Mart Pazartesi günü, Levent Kültür Merkezi’nde 11.00-13.00 ve 19.00-21.00 saatlerinde iki seminer düzenleyecek. Kadın Doğum Uzmanı ve Keşkesiz Doğum Eğitmeni Op. Dr. Hakan Çoker ve Türkiye’nin Tek Hamile Psikoloğu Uzm. Psk. Neşe Karabekir, Keşkesiz Doğum felsefesi, rahatlama, hypnobirthing, lamazze, gevşeme gibi çeşitli doğum teknikleri hakkında birçok bilgiyi anne-baba adaylarıyla paylaşacak.
Doğumların kalitesi kuşakların ve medeniyetlerin de kalitesini oluştur

Kadın Doğum Uzmanı ve Keşkesiz Doğum Eğitmeni Op. Dr. Hakan Çoker, İstanbul Doğum Akademisi olarak, her kadının kendi doğum şekline kendinin karar vermesi gerektiğini savunduklarını belirterek, “Müdahaleler sadece gerektiğinde uygulanmalıdır. Kadının doğaldürtüleri doğumu yönlendirir. Kadın ve bebek bunun için gerekli içsel zekâya sahiptir” dedi. “Doğum tecrübesi anne, baba ve aileyi derinden etkiler. Anne-bebek arasındaki güven ilişkisi doğum tecrübesi ile yakından ilgilidir.” diyen Türkiye’nin Tek Hamile ve Doğum Uzman Psikoloğu Neşe Karabekir, doğumların kalitesi kuşakların ve medeniyetlerin de kalitesini oluşturduğuna değinerek, doğumda hedefin sağlık personeli de dâhil olmak üzere, doğuma şahit olan herkes için Keşkesiz Doğum olması gerektiğini vurguluyor.

Doğuma fiziksel hazırlık, bedensel destek
Anne adaylarının kendi bedenlerinin farkında, doğum türüne kendilerinin karar vereceği, doktorun gebeyi değil, gebenin doktorunu yönlendireceği, geçmiş korkularından tamamen kurtulabileceği, hayatının en güzel olayına eşiyle beraber hazırlanabileceği yani asla keşke demeyeceği doğumları yaygınlaştırmak amacıyla kurulan İstanbul Doğum Akademisi Levent Kültür Merkezi’nde anne-baba adaylarına Keşkesiz Doğum felsefesini anlatacak. Ücretsiz düzenlenecek seminerde, İstanbul Doğum Akademisi kurucuları Kadın Doğum Uzmanı ve Keşkesiz Doğum Eğitmeni Op. Dr. Hakan Çoker ve Türkiye’nin Tek Hamile ve Doğum Psikoloğu Uzm. Psk. Neşe Karabekir anne adayları başta olmak üzere tüm aileye yeni fertlerini nasıl coşkuyla karşılayacakları konusunda ipuçları verecek.

Keşkesiz Doğuma Hazırlık Semineri 3 Mart 2014, Pazartesi Günü, 11.00-13.00 ve 19.00-21.00 saatleri arasında Levent Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Aileler kendilerine uygun olan saatte seminere ücretsiz katılabilecek.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -2/6 °C
İstanbul 4/7 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3320
EURO
6,0605
IMKB
80.549
ALTIN
213,271