Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a     /    Ege PERDER Yeni Başkanını Seçti     /    Bebekte İnatçı Ağlama Niye?     /    Goran Bregović, Zorlu Center PSM'de     /    TeknoSA'dan İstanbul’a 59’uncu Mağaza     /    WhatsApp’ın Masaüstü Programı Yok     /    İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun     /    Zamanı Durduran Muhteşem Dörtlü     /    Sigortasını Yapı Kredi'den Yaptırana Fırsat     /    Goodyear Ürünleri Cenevre Fuarı'nda     /    Kalbinizin Ritmini Koruyun     /    Kanz ile Çocuklar Bahara Hazır     /    Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı     /    Deha Bilimlier İstanbul Mojo Sahnesinde     /    TTNET’e Kurumlar Vergisi Ödülü     /    İDA'dan Ücretsiz Doğum Semineri     /    Terra Ataşehir Çarşı'da Satışlar Başladı     /    Kadınlar Gününde Ücretsiz Makyaj Eğitimi     /    Brisa’nın 2013 Cirosu 1,489 Milyon TL     /    BTA Aşçıları Ödüle Doymuyor     /    Vialand'de İki Yeni Atama     /    Pegasus Avrupa'nın En Uygunları Arasında     /    Spastik Çocuklar Vakfı'na Uluslararası Ödül     /    Nedeni Bilinmeyen Ağrı; Kronik Pelvik Ağrı
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
28 Şubat 2014
Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı
2013 yılında 734 milyon TL net kâr açıklayan Finansbank’ın 2012 yılına kıyasla kredileri yüzde 17 oranında artarak 42,910 milyon TL’ye, müşteri mevduat portföyü ise yüzde 16 artışla 36,980 milyon TL’ye ulaştı.

Finansbank 2013 yılı bilançosunu açıkladı. Geçen yıl 734 milyon TL net kâra ulaşan Finansbank’ın, toplam aktifleri 66,010 milyon TL olarak gerçekleşirken, toplam özkaynakları ise 7,648 milyon TL oldu.

Finansbank, 2013 yılında özellikle KOBİ kredilerinde büyümesini sürdürdü. 2012 yıl sonuna kıyasla krediler yüzde 17 oranında bir yükselişle 42,910 milyon TL’ye, müşteri mevduat portföyü ise yüzde 16 oranında artarak 36,980 milyon TL’ye ulaştı.

Şube sayısını bir önceki yıla göre 92 arttırarak toplam 674 şube ile faaliyet gösteren Finansbank’ın çalışan sayısı da 13,967 kişiye ulaştı.

Bankanın 2013 yılı bilançosunu değerlendiren Finansbank Genel Müdürü Temel Güzeloğlu, “Bankamız, istikrarlı büyüme çizgisini stratejilerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda 2013 yılında da devam ettirdi. Klasik bankacılık hizmetlerinden fazlasını sunan bankacılık anlayışımızla odaklandığımız Bireysel, KOBİ ve Ticari krediler ile müşteri mevduatında büyümemiz sürüyor. Türkiye'yi başarıya taşıyacak her bireysel ve ticari finansal planın mimarı olmak vizyonumuz doğrultusunda başarılı performansımızı sürdürüyoruz. Buradan aldığımız güçle, Türkiye’nin finansçısı olmaya devam edeceğiz. Bizlere duydukları güvenle başarma azmimizi artıran müşterilerimiz ve hissedarlarımıza, tüm çalışanlarımıza, Finansbank'ın başarısına olan katkıları için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara -2/6 °C
İstanbul 4/7 °C
İzmir 5/11 °C
PİYASALAR
DOLAR
5,3320
EURO
6,0605
IMKB
80.549
ALTIN
213,271