Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
28 Şubat 2014
Finansbank 2013 Sonuçlarını Açıkladı
2013 yılında 734 milyon TL net kâr açıklayan Finansbank’ın 2012 yılına kıyasla kredileri yüzde 17 oranında artarak 42,910 milyon TL’ye, müşteri mevduat portföyü ise yüzde 16 artışla 36,980 milyon TL’ye ulaştı.

Finansbank 2013 yılı bilançosunu açıkladı. Geçen yıl 734 milyon TL net kâra ulaşan Finansbank’ın, toplam aktifleri 66,010 milyon TL olarak gerçekleşirken, toplam özkaynakları ise 7,648 milyon TL oldu.

Finansbank, 2013 yılında özellikle KOBİ kredilerinde büyümesini sürdürdü. 2012 yıl sonuna kıyasla krediler yüzde 17 oranında bir yükselişle 42,910 milyon TL’ye, müşteri mevduat portföyü ise yüzde 16 oranında artarak 36,980 milyon TL’ye ulaştı.

Şube sayısını bir önceki yıla göre 92 arttırarak toplam 674 şube ile faaliyet gösteren Finansbank’ın çalışan sayısı da 13,967 kişiye ulaştı.

Bankanın 2013 yılı bilançosunu değerlendiren Finansbank Genel Müdürü Temel Güzeloğlu, “Bankamız, istikrarlı büyüme çizgisini stratejilerimiz ve hedeflerimiz doğrultusunda 2013 yılında da devam ettirdi. Klasik bankacılık hizmetlerinden fazlasını sunan bankacılık anlayışımızla odaklandığımız Bireysel, KOBİ ve Ticari krediler ile müşteri mevduatında büyümemiz sürüyor. Türkiye'yi başarıya taşıyacak her bireysel ve ticari finansal planın mimarı olmak vizyonumuz doğrultusunda başarılı performansımızı sürdürüyoruz. Buradan aldığımız güçle, Türkiye’nin finansçısı olmaya devam edeceğiz. Bizlere duydukları güvenle başarma azmimizi artıran müşterilerimiz ve hissedarlarımıza, tüm çalışanlarımıza, Finansbank'ın başarısına olan katkıları için teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 6/20 °C
İstanbul 10/14 °C
İzmir 12/25 °C
PİYASALAR
DOLAR
9.5897
EURO
11.1482
IMKB
80.549
ALTIN
553,18