Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
28 Şubat 2014
İSO İnovasyon Büyük Ödülü VİKO'nun
Türkiye’de yerleşik sanayi kuruluşlarına yönelik olarak düzenlenen İSO İnovasyon Ödülleri’nin üçüncüsü Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın da katıldığı ödül töreninde sahiplerini buldu.

İstanbul Sanayi Odası’nın, inovasyonu kurum kültürü haline getirmiş, katma değeri yüksek, inovatif ürünler ve süreçler ile kanıtlanan bir iş yapış tarzını geliştiren, sürdürülebilir rekabet avantajına ulaşan başarı örneği şirketlere yönelik olarak hayata geçirdiği ödül sürecinde VİKO, İSO İnovasyon Büyük Ödülü’ne layık görülen kuruluş oldu.

Amacımız inovasyonu VİKO DNA'sına yerleştirmek…
Ödülü; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sn. Fikri Işık’tan alan VİKO Genel Müdürü Nusret Kayhan APAYDIN “İçinde bulunduğumuz çağ, rekabet koşullarını hızla değiştirmeye devam ediyor. İnovasyon ise bu rekabetçi ortamda avantaj sağlama, fark yaratma ve yeni değerler üretme adına her geçen gün önem kazanan bir kavram. 2010 yılından bu yana, faydaları ölçülebilen değerler üretmek ve rekabet avantajı sağlamak amacıyla INNOVİKO projesini yürütmekteyiz. Amacımız çalışanlarımızca inovasyonun anlaşılması, inovatif fikirlerin üretilmesi ve tartışılması ve böylelikle yenilikçiliğimizin sürdürülebilirliği için inovasyonun bir kurum kültürü olarak VİKO DNA’sına yerleşmesiydi. Geçtiğimiz aylarda layık görüldüğümüz PERYÖN ‘Yenilikçilik ve İnovasyon Kültürü Yaratma Başarı Ödülü’nün ardından, bu akşam yine VİKO’ya sunulan İSO İnovasyon Büyük Ödülü bizler için büyük gurur ve mutluluk kaynağı oldu. Ancak asıl önemli olan, inovasyonu kuruluş DNA’mıza yerleştirmek adına ne kadar doğru bir yolda olduğumuzdur.” dedi.
 


İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 6/20 °C
İstanbul 10/14 °C
İzmir 12/25 °C
PİYASALAR
DOLAR
9.5897
EURO
11.1482
IMKB
80.549
ALTIN
553,18