Yonca Lodi'den Hoşgörü Yılı Çağrısı     /    Depresyondayım Şarkısına Yeni Yorum     /    İstihdamı Hareketlendiren 4 Sektör     /    Barilla Gıda'ya Hayvan Refahı Ödülü     /    Işığın Kırılımı Gösterisi SALT Beyoğlu'nda     /    ÇEİS'e Kristal Baret Ödülü     /    Gayrimenkul Sektöründeki Toparlanma Sürüyor     /    Sektörel Sürdürülebilirlik Araştırması'nın İlk Sonuçları Açıklandı     /    Kurumsal Şeffaflık Ödülü Pfizer Türkiye’nin     /    TÜSİAD ve Deloitte'dan Blokzincir Teknolojisi Raporu     /    Forum Kayseri, 7. Yaşını Kutluyor     /    3 Saat 34 Dakika Televizyon İzliyoruz     /    Optisyenlik Öğrencileri İTO'da     /    Mandalinanın 10 Önemli Faydası     /    PayTR'nin Yeni Genel Müdürü Tarık Tombul     /    Seramiksan Servis Ağını Genişletiyor     /    Fernando Muslera'dan Liderlik Tüyoları     /    Vakıfbank Üçüncü Kez Kupayı Kazandı     /    Pfizer ve Hacettepe Üniversitesi İşbirliği     /    Sema Öztürk Klipte Oynadı     /    Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı     /    Delphi Technologies’den Yeni Otomobillere Özel Fren Balataları     /    Panasonic'in yeni IP serisi ile kolay iletişim     /    Albüm Kapağından Şarkı Dinleme Dönemi     /    İDO'da Bahar Kampanyası Başlıyor     /    Ford Otosan'a Mixx Awards Ödülleri     /    SAP Teknolojisi Mobil Kongrede Fark Yarattı     /    Sandoz İki Fabrikası ile İlk Beşte     /    Dişi Leoparlar Cevahir AVM'de     /    Aileye Kast Eden Dinamit: Müt’a
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
FOTO GALERİ


ANKET
Son işinizi nereden buldunuz?
Gazete İlanı
Kariyer Siteleri
Tandık
Şirkete Başvuru
Diğer
LİNK BANKASI
12 Aralık 2018
Bilge Karadeniz Yeni Kitabını Tanıttı
Yazar Bilge Karadeniz ‘Ruhun Bilgesi’ kitabının lansmanını geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda verdiği davetle gerçekleştirdi.

Yazar Bilge Karadeniz ‘Ruhun Bilgesi’ kitabının lansmanını geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda cemiyet hayatından ünlü hanımlara verdiği davetle gerçekleştirdi. Yazar Bilge Karadeniz, kitap gelirinin bir kısmını Bizim Çocuklarımız Dayanışma Derneği' ne bağışlıyor. 

Psikoloji, tasavvuf, kişisel gelişim kılavuzu niteliğinde olan ve 2. baskısıyla kitapçılardaki yerini alan Ruhun Bilgesi’nde Bilge Karadeniz, kendi hayat hikayesini okuyucularla paylaşıyor. Bilge Karadeniz bu eserinde, çağın hastalığı olarak bilinen panik atak serüveninin kendisinde yarattığı duygu ve düşünceleri, bu hastalıkla baş etmenin yollarını, aslında bunun bir hastalık olmadığını, her düşünce ve duyguyu kişinin kendisi oluşturduğunu ifade ederek, düşünceleri susturmanın, zihni kontrol altına almanın örneklerini kitabında sunarak, panik atak yaşayan kişilere örnek ve ilham oluyor. Karadeniz, yaşadığı ruhsal deneyim ve tecrübelerin kendisini nasıl hakikate, ilahi aşka götürdüğünü ve araştırmalarının sonucundaki bulgularını yalın bir dille okuyucuya aktarıyor.

 

Davete katılan isimler arasında; Pervin Ersoy, Öykü ve Ümran Karadeniz, Ayşe Kalkavan, Çiğdem İşbilir, Emel Oysal, Gökçe Atuk, Nazlı ve Elmas Tozlu gibi isimler vardı.

 

İş Başvuru Bilgileri
Staj Başvuru Bilgileri

Şehir Şehir Alışveriş Merkezleri

Kongre ve İş Otelleri

YAZARLAR
M. Efsun Yüksel Tunç
HAVA DURUMU
Ankara 6/20 °C
İstanbul 10/14 °C
İzmir 12/25 °C
PİYASALAR
DOLAR
9.5897
EURO
11.1482
IMKB
80.549
ALTIN
553,18